У Хмельницькому районі відкрили новий дитсадок

Учора у Міжнародний день захисту дітей для наймолодших жителів села Миколаїв Хмельницького району відбулася приємна і урочиста подія – відкриття дошкільного навчального закладу «Лелека». Нарешті здійснилась спільна мрія громади – для 18 дітей відчинились двері садочка, повідомив сайт РДА.

Розділити цю важливу подію з мешканцями села завітали: заступник голови райдержадміністрації Сергій Янчук, голова райради Юрій Мельник, голова Чорноострівської територіальної громади Михайло Дзісь, староста сіл Миколаїв і Манилівка Зоя Горохівська, директор Миколаївської ЗОШ І-ІІІ ст. Володимир Парибус, представник ТОВ «Агропартнер» та інші гості.

Майбутні вихованці дитсадка розповіли, як їм буде житися у садочку, чим будуть займатися, що вивчатимуть, а батьки раділи, що їхня малеча відтепер має гарні умови для розвитку, навчання й тому, що діти підуть до школи підготовленими.

Привітав мешканців села з чудовою подією голова Чорноострівської територіальної громади Михайло Дзісь, він подякував усім, хто брав активну участь в реконструкції приміщення. Зокрема, багато зусиль для цього доклали як керівники району, так і місцева влада. Відкриття дошкільного навчального закладу «Лелека» – це приклад об’єднання зусиль влади всіх рівнів, благодійників та громади.

У дитсадку, який розташувався у приміщенні місцевої школи, створено усі умови для комфортного навчання, ігор і відпочинку.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 8

  1. Те, що депутат районної ради, Головко Леонід Лук’янович, 2 роки вибивав кошти з бюджету для дитячого садка то не написали. Молодці.

  2. Увага, хороша новина ! Тепер для об’ єднаних громад працюватиме пряма телефонна лінія з питань освіти , телефонуйте. Прохання максимально поширити http://decentralization.gov.ua/news/item/id/2502

  3. Ірочка, Ваш Головко навідь пальцем не рухнув щоб “вибити” кошти на садочок. Тим більше всі садочки на утриманні місцевих громад сіл, то до чого тут районний бюджет.

  4. посадовців попіаритися приїхало більше чим дітей в садіку

  5. Така вона сьогодні діюча влада. Помогти на копійку, понтонутись на чевонця.

  6. Доречі Лабазюк теж допомагав,але він не та людина що буде себе рекламувати.А кошт ніхто не вибивав.Якщовам цікаво всю достовірну інформацію можна взнати в райраді.Як би не голосування депутатів і не програма по відкриттю садочків,яка запроваджена з 2014 року,то ваш садочок відкривався б ще років 10.І завдячувати ви повинні державі,бо ваш садочок відкрили виключно за державні кошти.

  7. Законопроект щодо фінансування перших виборів старост в об’єднаних громадах готовий до голосування в Парламенті:
    http://decentralization.gov.ua/news/item/id/3773

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.