«За конкретні справи» влаштували масштабне свято дитинства

Головне спортивне свято дитинства. Традиційно команда організації «За конкретні справи» у Міжнародний День захисту дітей влаштувала найактивнішим подолянам незабутній захід. Близько півтори тисячі учасників спортивних та танцювальних колективів змагалися за звання кращих у чотирьох районних центрах області. Першість виборювали у восьми дисциплінах: естафета, футбол, ігри патріотів, туризм, баскетбол, спортивні танці, волейбол, перетягування канату.

11

З самого ранку у Городку, Чемерівцях, Ярмолинцях та Дунаївцях урочистою ходою пройшли учасники спартакіади та небайдужі громадяни, серед них і найменші – ще дошкільнята.

22

«Цьогорічний захід об’єднав всю Хмельниччину. Команди з усіх районів зібрались аби продемонструвати свої спортивні можливості. Той запал, настрій та емоції неможливо передати словами. Для нашої команди політичної партії «ЗА КОНКРЕТНІ СПРАВИ» щасливе дитинство наших подолян – пріоритет», – відзначає депутат Хмельницької обласної ради, організатор проекту Уляна Ткаченко.

33

Те, що українські діти заслуговують найкращого, підкреслює і народний депутат України, лідер політичної сили «ЗА КОНКРЕТНІ СПРАВИ» Олександр Герега. А подібні заходи – це стимул більше часу проводити у активному відпочинку, займатись спортом і тим самим вести здоровий спосіб життя. Також Олександр Володимирович завітав у Городок, щоб особисто привітати призерів спартакіади.

«Свято дитинства – це те, чого хочеться нам дорослим. Не для того аби влаштувати собі якусь забавку, а для того аби діти мали своє, справжнє свято. Чотири роки тому ми заснували спартакіаду саме у День дитинства. І приємно, що рівень команд, порівняно з 2015 роком, значно виріс. Про це говорили як члени журі, так і самі учасники. Те, що цього року було значно важче змагатися, за словами як футболістів, так і волейболістів, говорить про те, що вони найбільше стали зацікавлені у таких заходах. А це стимул для нас, працювати, підтримувати молодь та розвивати задля їхнього майбутнього сильну та процвітаючу державу»,  – поділився враженням після церемонії нагородження призерів народний депутат України, лідер політичної партії «ЗА КОНКРЕТНІ СПРАВИ» Олександр Герега.

В захваті від насиченості дня і представники сусіднього округу (Білогірський, Теофіпольський, Красилівський, Ізяславський райони та місто Нетішин), де працює ще один представник політичної партії «ЗА КОНКРЕТНІ СПРАВИ», народний депутат України Андрій Шинькович. Минулоріч спортсмени вже мали можливість продемонструвати свою вправність, волейболісти та футболісти з Нетішина вибороли вже вдруге кубки за перше місце.

«Минулого року ми настільки були вражені високим рівнем проведення спортивного заходу 1 червня у Городку, що коли почули про можливість взяти участь і цього року – тренуватися стали ще більше. Не чекали цього року і такого цінного подарунку за перше місце. Минулого року ми їздили на берег Чорного моря у Коблево, що здавалося просто неможливим. Цього разу нас нагородили не менш приємною подорожжю до Карпат. І після цього нам ще більше хочеться змагатися, перемагати та досягати нових вершин»,  – не стримували емоцій волейболісти з Нетішина.

Спортивний інвентар, костюми національних кольорів, безліч інших презентів для учасників та переможців підготували представники команди організації «За конкретні справи». Та найбільший сюрприз чекав на тих, хто доклав максимум зусиль та виборов перемогу: а це баскетболісти з Хмельницького,  з Кам’янця Подільського кращі результати показали учасники естафети і танцювальний колектив, чемерівчани отримали золото в туризмі, перетягнули канат у всіх суперників спортсмени з Ярмолинець, а от у Деражні за підсумками найвищий патріотичних дух.

«Для нашої команди головне – бажання дітей розвиватися. Тому кожне їхнє досягнення ми намагаємося підтримувати цікавими та корисними подарунками. Так для тих, хто виборов третє місце ми підготували рюкзаки, м’ячі. Для, так би мовити, срібних призерів спортивні костюми у національних кольорах. А от для переможців, для кращих з кращих – подорож. Адже мандруючи діти не лише відпочивають, а й розвиваються, дізнаються історію та демонструють таланти нашої рідної Хмельниччини»,  – підсумувала результати спартакіади помічник народного депутата України Олександра Гереги, організатор Уляна Ткаченко.

Самі ж переможці не стримували своїх емоцій, 5-тиденний відпочинок у мальовничих Карпатах, запевняють, неодмінно піде їм на користь. Свято дитинства – традиція, заснована організацією «За конкретні справи» ще чотири роки тому. Як лідери вже й політичної партії «ЗА КОНКРЕТНІ СПРАВИ» Олександр Герега та Андрій Шинькович. Так і вся команда переконують, подібні заходи не зупиняться, адже сьогоднішній молоді потрібні конкретні справи задля їхнього розвитку та процвітання.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 4

  1. чому б не написати “на правах реклами”…було би дуже доречно…

  2. Головне спортивне свято дитинства.!!!!! Свято дитинства а не Свято Гереги!!!!!!!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.