У Хмельницькому “Свобода” мітингувала за зниження тарифів

Сьогодні зранку під стінами обласної ради зібралась попереджувальна акція протесту проти підвищення тарифів на комунальні послуги. Організатором виступили представники ВО “Свобода”.

Своїм мітингом свободівці хотіли переконати депутатів обласної ради проголосувати на сьогоднішній сесії за звернення до верховної ради щодо зниження тарифів на комунальні послуги.

Фото НГП

Фото НГП

“Нація стає все біднішою, хтось стає багатшим. Гроші з України виходять. Можливо зараз сезон відпусток і все спокійно, однак у жовтні коли прийдуть платіжки за газ буде зовсім по-іншому. Ми вимагаємо лише український газ для українського народу”, – заявив  депутат обласної ради Віктор Бурлик.
Всього на акцію прийшло близько 100 людей.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 11

 1. 500 як мінімум пишіть правду

 2. одні завищують, інші занижують.
  якщо чесно був на майдані в 12-30, було десь людей

 3. Ідіотам необхідно було спочатку робити пікет під дверима сонцесяйнго Симчишина

  • Сірий, по твоїх коментарях вже всі зрозуміли, що ти повний дебіл.
   Мер немає ніякого відношення до тарифів.
   В Хмельницькому самі нижчі тарифи в Україні. на 30% нижчі ніж Віниниці, Києві.
   Люди пікетували не ОДА чи Раду а підтримували звернення до Уряду. Всі депутати проголосували за звернення. Щоб ті хто зверху думали головою і не підвищували тарифи до біди

   • Бурлик ти хош задавити мене своїм курячим інтелектом?

   • Як це “немає відношення до тарифів”? А що тільки до фінансів міських дорвався? А до тарифів комунальних підприємств, керівниками яких є його побратими-гопники, він уже відноситься по принципу “більше їм, то більше мені”. Свободівці, ви ще не навчилися з людьми по людськи жити, а вже плюєте в очі брехнею і кажете, що це Божа роса.

 4. Бурлик гавкає – караван іде

  • Бурлик іди працюй,/ заробляй працею на життя, та піднімай економіку України. За які шиши вони живуть, ці горлодерики, чи не з “черної бухгалтерії” Партії Регіонів їм копійчина капає?

 5. Валiть на Киiв,а не пiд стiни Ода,тодI може повiРимом!

 6. був я там.люду не одна сотня.якщо там була половина свободівців-респект.на сьогоднішній день це найактивніша і найдружніша організація.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.