Три фракції облради відмовилися голосувати за кандидатуру Андрійчук

Фракції ВО “Свобода”, Аграрної партії і Об’єднання “Сампопоміч” заявили, що не братимуть участь у таємному голосуванні за кандидатуру Неоніли Андрійчук на посаду першого заступника голови облради.

Депутат-свободівець Віктор Бурлик пояснив, що його політична сила не підтримуватиме осіб, котрі мають стосунок причетність до попередньої влади (Андрійчук два роки працювала першим заступником голови Городоцької РДА – НГП) та кривавих подій на Євромайдані у Києві.

Керівник фракції аграрників Сергій Іващук не згідний з процедурою розгляду кадрового питання, пояснивши, що з фракціями не було попереднього діалогу та обговорення.

Голова фракції “Сампопоміч” Олександр Драган після 15-хвилинної перерви на вимогу фракції також заявив про неучасть у голосуванні за Андрійчук.

Нагадаємо, що сьогодні на сесії голова ради Михайло Загородний висунув керівника фракції “За конкретені справи” Неонілу Андрійчук на посаду першого заступника голови ради.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 4

  1. А Батьківщина? А РПЛ?
    проголосували за конкретних. От падли. За що стояв майдан?

  2. ПР повертається

  3. Не давай свободівці, щоб керували – вони вже наробили, що область довго буде ригати. а Сампоміч- Драган хай краще керує Філармонією. Слава богу,що вибрали, а то з нас уже всі сміються.

  4. Кацо небось поешь песни в филармонии,а тут пишеш фiгоню. Керуй собою!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.