Уряд виділив 18 млн. грн на будівництво житла для хмельницьких прикордонників

Уряд затвердив розподіл коштів, передбачених у державному бюджеті, на будівництво (придбання) житла для військовослужбовців Державної прикордонної служби України на 2016 рік.

Про це зазначено у розпорядженні КМУ від 27 травня.

На зведення трьох 9-поверхових житлових будинків, перша черга (36 квартир), на вул. Шевченка, 46, у Хмельницькому передбачено 11,1 млн. грн. На будівництво трьох 9-поверхових житлових будинків, друга черга (36 квартир), на вул. Шевченка, 46 – ще 7,4 млн. грн.

Макет

Макет будинків для прикордонників

Як писав НГП, наприкінці 2015 року 1 окремий відділ капітального будівництва ДПС України уклав угоду з ПП”Будмонтаж – 2001″ (Чернівці) на будівництво трьох дев’ятиповерхових 36 квартирних житлових будинків на вул. Шевченка,46 у Хмельницькому.

Загальна вартість угоди становила 34 млн. 990 тис. грн.

Протягом 2015-грудень 2018 років чернівецький забудовник повинен звести квартир загальною площею 6632,55 кв. м. Фінансує – державний бюджет.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 3

  1. По тому ж кругу. Райко набрався квартир. А тепер хенерал Шинкарук буде дерибанити житловий фонд разом з посібником Симчишиним. Уряд сліпий, що тут на місці тісний звязок Свободи з академією: вони ж науковці, викладали разом в універі.

  2. Взагалі не в темі, як область що не межує ні з одною державою має прикордонників, це типу ті що вантажі на митницях провітрюють у містах чи що ? І чому зразу все в обл центр вони що всі з Хмельницького. Хай дають на Шепитівку, Дунаївці, Волочиськ там же взагалі будівництво стоїть, хай там будують !

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.