Хмельницький суд відхилив претензії Дьяченко на 5,7 га для обслуговування єдиного майнового комплексу

Хмельницький міськрайонний суд відмовив Людмилі Дьяченко у задоволенні позову про визнання  незаконним та скасування рішення Хмельницької міської ради №45 від 27 січня 2016 року.

Про це свідчить рішення суду від 13 травня.

Позивач просила суд поновити їй право оренди земельної ділянки на вулиці Геологів, 13 у Хмельницькому загальною площею 57 тис. кв. м для обслуговування єдиного майнового комплексу. Вона вважає, що оскаржуване рішення сесії порушує її права. Зіславшись на договір купівлі-продажу єдиного майнового комплексу від 15 вересня 2015 року, Дьяченко стверджує, що їй належить об’єкт нерухомого майна – єдиний майновий комплекс «Речовий ринок «Торговий дім «Бартерсервіс», розташований на вул. Геологів, 13.

Суд не оцінив доводи позивача, вказавши, що Вищий адмінсуд України від 9.04.2014 року визнав незаконною та скасував реєстрацію декларації про готовність обєкта до експлуатації єдиного майнового комплексу речового ринку ТОВ “Речовий ринок Торговий дім Бартерсервіс”.

Крім цього, ухвалою Вінницького апеляційного адміністративного суд від 08.12.2015 року встановлено, що ні права власності на єдиний майновий комплекс, ні права оренди земельних ділянок у ТОВ “Речовий ринок Торговий дім Бартерсервіс” не має.

Також рішенням Хмельницького міськрайонного суду від 10 лютого 2016 року визнано договір купівлі-продажу єдиного майнового комплексу від 15.09.2015 року, що укладений між ТОВ “Речовий ринок Торговий дім Бартерсервіс” та Людмилою Дьяченко недійсним.

Довідка НГП. За даними Єдиного державного реєстру, засновником і власниками ТОВ “Речовий ринок “Торговий дім”Бартерсервіс” є подружжя Валерія і Людмили Дьяченків.

За даними Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, на Людмилу Дьяченко записаний єдиний майновий комплекс «Бартерсервісу», який включає в себе нежитлове приміщення речового ринку загальною площею 386,6 кв. м, мережі електропостачання, площадки ринку, автостоянки та проїзди загальною площею 56,5 тис. кв. м.

Земля (5,5 га) під цим ринком є комунальною і до 2015 року знаходилася в оренді «Бартерсервісу».

На ринку “Бартерсервіс” працює понад 2000 фізичних осіб-підприємців.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.