Загородний розглядає висунення “герегівку” та “батьківщинівця” на посади заступників голови Хмельницької облради

Голова Хмельницької обласної ради Михайла Загородного розглядає варіант висунення представників фракцій “За конкретні справи” і ВО “Батьківщина” на посади своїх заступників під час позачергової сесії 1 червня.

Про це стало відомо “Незалежному громадському порталу” від поінформованих депутатів.

Зокрема, на посаду першого заступника голови облради претендує лідер “герегівців” Неоніла Андрійчук, заступника голови – керівник “батьківщинівців” Валерій Лесков.

Фото Віталія Тараненка

Фото Віталія Тараненка

Співрозмовники НГП наголошують, що ці кандидатури попередньо не обговорювалися у форматі керівників фракцій обласної ради. Також на сьогодні немає впевненості, що озвучені претенденти наберуть достатню кількість голосів (не менше 43) у ході таємного голосування.

У коментарі “Незалежному громадському порталу” керівник фракції “За конкретні справи” Неоніла Андрійчук підтвердила, що вони одержали від Загородного пропозицію надати кандидатуру на посаду першого заступника.

“Наразі ми перебуваємо у консультативному процесі з іншими фракціями, аби зрозуміти, наскільки можемо  консолідувати весь депутатський корпус. Нам важливо не просто сісти у владне крісло, а відчувати політичну підтримку”, – пояснила вона.

Вона додала, що остаточного рішення щодо надання пропозицій по конретному кандидату її фракцією не приймалося.

Крім того, за даними НГП, керівництво обласної ради відмовлося від наполягання на внесенні до сесійної зали питання обрання третього заступника голови ради.

Нагадаємо, що протягом півроку голова Хмельницької облради Михайло Загородний не може провести через сесію своїх заступників.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 16

 1. Загородній продався регіоналам на корню.

 2. І жидам також.

 3. Голова обласної ради нарешті адекватно оцінив ситуацію, яка склалася в обласній раді.Це є напевно одне єдине правельне рішення і дійсно європейський підхід, адже політичні сили “За конкретні справи” та ВО Батьківщина набрали найбільшу кількість голосів, тобто їх обирали люди, а думку людей потрібно враховувати.Щодо кандидатур, то вони на мою думку досить вдалі і відповідь Неоніли Андрійчук про те, що їм важливо не просто сісти у крісло, а відчути реальну підтримку мені імпонує.Досить гратись в “патріотичні переклички” хто більше любить на словах Україну, робіть щось, а не займайтесь популізмом.Від того, що довгий час Хмельниччина жила без керівників простим людям дійсно ні холодно, ні жарко, а от чи хтось задумувався, що область тим часом не стояла на місці, а зробила у своєму розвитку декілька кроків назад і якщо терміново не зробити кардинальні зміни нам буде через деякий час гаплик і у промисловості і у сільському господарстві і у залученні інвестицій…

 4. Олег! Хмельниччина живе своїм життям! А влада своїм. А що без двох заступників слабо? Пригадайте класика жанрів: “Не скиглить!!!”

 5. ага! загородний затремтів.. Андрійчук на голову ради

 6. цей загородний невдаха вже своє відпрацював . Продажний взяточник

 7. загородней наробив в штани- герегівці молодці! Хмельничина – це Герега!

 8. Нарешті дійшло до йолупа Загородного , що герегівці в раді це- сила

 9. Людям дійсно надоїли пусті обіцянки, а герегівці у кожному селі та місті області, ще задовго до виборів зробили конкретні справи, які не вирішувались роками, от і потягнулись до них і повірили їм прості люди і насправді це не наївність, бо за 25 років “залежності” простий люд всяке пережив.Якщо Герега починаючи з простого магазинчика по продажу буд.матеріалів зумів вийти на європейський рівень і вже сьогодні до нього їдуть навчатись поляки, а крім того за декілька років будучи президентом федерації важкої атлетики України зробив з цього виду спорту один з самих популярних та вивів наших спортсменів на світовий рівень, то таких людей не тільки варто, а й потрібно запрошувати до області, фактично на сьогоднішній день Герега взяв на себе функції держави, а держава у той час різними піар способами відволікає увагу людей від проблем газу, електроенергії, продуктів першої необхідності і.т.д..Так, що якщо хтось з “Герегівців” в майбутньому очолить область ми певне від того тільки виграємо, бо Герега то наш земляк і два життя він, так, як і ми жити не збирається…

 10. вони потім змінять голову облради й все, вони давно цього хотіли…а згодом захочуть й мера змінять….

 11. Все хотят в Европу и в то же время не хотят жить по принципам европейским. Гереговцы должны были изначально занять главное кресло в раде. Ведь именно им больше всего поверили. Не добивались, не настаивали – вот и имеют. Поэтому именно из-за этого должны занять должность первого заместителя.

 12. загороднего вигнати

 13. правильно. треба гнати цього взятника загородного

 14. та хто такий цей Загородний? колгоспник з Чіміровець! він ніхто. Для свого району нічого не зробив!! загородний нічого не рішає1 Це не керівник і не лідер. так гниль і маріонетка

 15. Цей загородній хвора на…людина , а суспільству що розвивається потрібні прогресивні здорові розумом і тілом керівники

 16. Дотиснули таки Мішу. Характеру нуль.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.