Хмельницькі поліцейські більше доби вивчають матеріали, вилучені у так званої тергромади

Хмельницькі правоохоронці за участю понятих вже більше доби оглядають та описують документи, які були вилучені 24 травня під час обшуку на двох об’єктах, так званої, територіальної громади.

Про це у “Фейсбуку” написав головний поліцейський міста Володимир Калашнік.

У штаб-квартирі засновниці псевдотергромади Ольги Уграк вилучено 5 системних блоків, оргтехніку та 4 ящика документів. Серед документів є журнали самооподаткування народних підприємців, видачі свідоцтв, звітності про витрати територіальної громади, копії та оригінали свідоцтв народних корпорацій та народних підприємств, копії паспортів, різні бланки, чеки, нотатки та буклети тощо. 16 печаток та один штамп, накладки до печаток тощо.

На другому об’єкті – за адресою Г.Майдану, 48 вилучено лише декілька бланків та посвідчень.

“Кількість аркушів з переліком вже досягнула ста сторінок, але робота по опису вилученого ще триває”, – підсумував Калашнік.

 

Як писав НГП, 21 травня за фактом самовільного присвоєння владних повноважень Уграк було порушено кримінальне провадження за ч.1 ст. 353 ККУ (Самовільне присвоєння владних повноважень або звання службової особи).

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 3

  1. На Донбасе пусть строит

  2. Уграк колишня комуняка та поплічниця Медведчука, ось звідки ноги ростуть

  3. В Україні з’явився посібник «Сільське питне водопостачання – від ідеї до реалізації», розроблений україно-швейцарським проектом DESPRO в рамках проведення реформи з децентралізації влади:

    http://agropolit.com/blog/65-abetka-dlya-obyednanih-gromad

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.