У Хмельницькому правоохоронці обшукали квартири “фундаторки” псевдотергромади Уграк

Сьогодні впродовж дня правоохоронці проводять обшуки на двох об’єктах, що належать Ользі Уграк, представниці так званої “територіальної громади”.

Фото strana.ua

Фото strana.ua

Як пояснив т.в.о начальника міського відділу поліції Володимир Калашнік, 21 травня за фактом самовільного присвоєння владних повноважень Уграк було порушено кримінальне провадження за ч.1 ст. 353 ККУ (Самовільне присвоєння владних повноважень або звання службової особи). По цьому провадженню було проведено ряд слідчих дій, отримана ухвала суду на обшук двох приміщень, що належать Ользі Уграк. Правоохоронці припускають, що там можуть зберігатись документи, які підтверджують незаконну діяльність та присвоєння особами повноважень, які належать виключно державі Україна.

За словами Калашніка, один обшук вже проведено, другий триває. Було вилучено різного роду документи та печатки, які дійсно підтверджують згадану діяльність цих осіб.

Також правоохоронці шукають різного роду документи, журнали обліку, журнали реєстрації, печатки та штампи.

“Oсоби, які назвались уповноваженими громади видавали дозвільні документи на діяльність, яка може бути ліцензована тільки державою: реєстрація підприємців та перевізників. За це вони отримували кошти. На підставі цих дозволів, так звані народні підприємці і перевізники діяли без сплати податків, без дотримання норм у сфері перевезення населення”,- вважає правоохоронець.

 

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 10

 1. “Територіальна громада” схожа з тою системою яка діе в Гонконзі ,територія якого знову визнанана самой вільной економікой світу (Heritage Foundation).А з українською недолугою дозвільною системою скоро весь малий бізнес вмре.Зрозуміле діло що “система” себе захищає,ну скажіть чесно,навіщо в бідній країні чисельна армія чиновників,налоги платників податку йдуть не на розвиток,а на їх утримання,плюс корупція яка тільке зростає.

  • Це ти, Хабаль? Пов’язали твою шефиню? Скоро й ти повернешся у місця, де вже бував.

   • Не знаю про кого ви це непокоїтись,нехай називають їх аферистами.”Свій до свого по своє” чули таке,так хто подбає про людей,держава?Наразі вона є ворожим для більшості громадян.Чому до цих пір можновладці ховають статки в офшори ви думали?Чому реформи звузили тільки до підняття тарифів?Як виживати і ростити дітей?

 2. О, ти ба, як вони почали занепокоюватися. Народ виходить з-під контролю та хоче здійснювати повноваження безпосередньо, без держави, як це і прописано у конституції.

  • Хто її уповноважував говорити і приймати рішення від імені громади? Діти Остапа Бендера – “великі комбінатори”)))

 3. це сепаратизм. впаяти років 15, хай свій до свого по своє за гратами пропагує.

 4. Ольга Уграк делает всё правильно. Поддерживаю её.

  А статья является ни чем иным как пугалкой для людей, которым интересна тема территориальных громад. Если среди комментариев будет много напуганных, то власти (а если быть точное, то крупному теневому капиталу, которому подконтрольно государство) будет легче раздавить инициативу по оформлению гражданами территориальных громад. Если же среди комментариев будет больше настроений уверенности в правоте сторонников территориальных громад, то власть просто будет вынуждена признавать право на существование и считаться с территориальными громадами.

  • канешно правильно, ніде не працюючи заробити на 2 квартири в центрі міста!!! Однозначно, все правильно робить!!!

   • То, что практика создания территориальных громад мало известна широкой общественности в Украине, не говорит о том, что она незаконна, неэффективна. В Польше, Израиле, Китае, США в разных названиях такие формы самоорганизации давно уже существуют.

  • для “особливо обдарованих” повторю запитання: – Хто її уповноважував говорити і приймати рішення від імені громади?

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.