Симчишин назвав землю під поліцейську парковку частиною схем попередників і натякнув про суди

Хмельницький міський голова Олександр Симчишин назвав будівництво парковки для обласної поліції на вулиці Зарічанській 9/1-А (розташована біля супермаркету “Таврія В” і річки Південний Буг – НГП) частиною схем, якими користовувалася попердня влада.

“У чому суть схеми? Земля віддавалася безкоштовно комунальній або державній структурі. Далі укладався договір і, по суті, частина земельної ділянки виводилася. Справді, все законно. Однак міський бюджет втрачав. Сьогодні ми ці схеми ламаємо”, – прокоментував він “Незалежному громадському порталу”.

Мер підтвердив, що Управлінню МВС України в Хмельницькій області має відповідні дозволи (містобудівні умови, декларацію на початок будівництва тощо – НГП) на забудову ділянки комунальної власності площею 0,557 га, яка з 2013 року передана в постійне користування правоохоронцям.

101

Водночас Симчишин наголосив, що ділянка Зарічанській 9/1-А площею 0,557 га. знаходиться у переліку тих ділянок, по яких міська влада розглядає варіант оскарження в судовому порядку.

Нагадаємо, що УМВС України у Хмельницької області була безкоштовно виділена земельна ділянка під її власну автостоянку службових автомобілів.  Для побудови автостоянки УМВС знайшло забудовника ТОВ «Золота середина», яке зголосилося побудувати автостоянку за передачу у власність УМВС лише 20 паркомісць.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 13

 1. А чи не був Симчишин депутатом в 2013 році, коли ці схеми працювали? Був! Проте жодних заяв чи звернень, щодо незаконності цих схем, не робив. Ламає він схеми…, раніше треба було ламати.

 2. Та він, Симчишин взагалі ПОЦ. Губошлеп картавий. Він розповідає що ламає схеми, а дійсно, де він був коли був депутаом? Ганьба! Всі вони, хто приходить роповідає, що ВІН це ВІН, а вони це вони. Не треба щось виливати на попередників – ти не кращий, теж хочеш бабла!!!! Корупціонер, за що хату будуешь, і чого це ти свого малого на передньому сидінні в службовому авто возиш, на АУДІ – га?, вже і його привчаєш до халяви І ти хочеш сказати що ти інший ніж вони, да не п-ди!!!!

 3. Не такий а ще гірший – злий на всіх, хто старший нього.
  Брехун з відговоркою “я вас почув”. Він і його побратими вже кілька скликань заздрили цим схемам, а тепер дорвалися до них і заробляють собі.
  Обманули сподівання наївних хмельничан і жирують самі, то велодні проводять то тренінги то стрілялки. Лиш би нічого не робити. Кадри вони міняють і бюджет дерибанять. Царями себе возомнили і носяться з своїми принцами. Воно вже з садочка мером хоче бути а не вчитися аби гарним спеціалістом стати.

  • місто змінюється на краще, роботи робляться, будуються дитячі садки, ремонтуються дороги, хмельчинами задоволені мером, але є кілька дурнів, які заздрять і пишуть бяки-каки. Нездари і брехуни.

   • А це світлина сонцесяйного меєра на сторінці в фейсбуці
    “У нас сьогодні випуск з дитсадка. Гарне свято у патріотичному стилі. “Ще не вмерла Україна….” у виконанні 6-річних діток – це фантастично. Всі дітки розповідали ким хочуть стати у майбутньому. Свят потішив всіх. Сказав, що хоче бути мером.”

    • Ну і що? Від дітей ще не таке почуєш. А Симчишин і не ховається з цим, сказав про те висловлювання свого сина людям. Це ж нормально любити дітей і захоплюватись ними. Звідки у вас стільки жовчі? На світі є хтось, хто міг би вам вгодити? Ви когось поважаєте, любите? Чи тільки себе коханих?

     • Своїх картавеньких і любить ваш симчишин. А на чужих йому плювати. А поважати його за півроку при владі пока немає за що. Любити тим більше.

    • Ти, Patriot, такий “патріот”, як з гімна куля

     • На свете нет ужаснее напасти, чем идиот дорвавшийся до власти! Нам нужен труп в одежде короля, а не живой придурок у руля.

   • Робиться тому, що з нас грошей більше стали брати. За мої гроші будується, ремонти робляться. За гроші тисяч хмельничан, а не Симчишина. І серед тих хто освоює ці гроші є такий собі Лабазюк. А якщо він освоює то “не дешево”. Не дарма його канал про мера тільки добре,

 4. Молодці, що пишите такі коментарі. Жовчу ви тільки посилюєте повагу до нашого мера.

 5. Сайт бы запретил анонимных аннонимстов. ….. Оторвали от кормушки много мразей, но жаль не всех. Симчишин лучший вариант из тех , кто был. он на многое закрыл глаза , что сделали предшественники . это минус. борец с коррупцией – должен рвать и метать был- но тогда и большинство не соберешь в горсовете.

 6. Ну нехай, може ше оскаржать передачу земельних ділянок комунальним підприємствам і управлінням міської ради, по п. Мирного, кармелюка, старокостянтинівському шосе, трудовій, зарічанській, інститутській, молодіжний, купріна, північній і незабути головне відсудити землю в сбу, прокуратури, сзр, пожежників 🙂 і продати реально цю землю на аукціоні

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.