Хмельницький забудовник, який по суперфіції завершує зведення адмінбудівлі, досі не розрахувався квартирами з прокуратурою

ТОВ «Житлоплюс» завершує будівництво адміністративного будинку на земельній ділянці загальною площею 900 кв.м на вул. Подільській,93/1 у Хмельницькому, що знаходиться в постійному користуванні прокуратури Хмельницької області з 2008 року.

Фото НГП

Фото НГП

Право забудувати ділянку надала Хмельницька міська рада 27 травня 2015 року.

9 червня минулого року прокуратура і ТОВ «Житлоплюс» уклали договір суперфіції. Згідно з ним, суперфіціар (прокуратура) отримує у власність (від забудовника ТОВ “Житлоплюс”) дві двокімнатні та дві однокімнатні квартири або майнові права на них (п. 7.1.1). При цьому, права власності на зведені об’єкти нерухомості на земельній ділянці, відповідно до цього договору, належить ТОВ “Житлоплюс”, яке має право володіти, користуватись і розпоряджатися зведеними ними будівлями та спорудами.

У відповіді на інформаційний запит начальник відділу організації прийому громадян, розгляду звернень та запитів В.Кобрін повідомив, що “органами прокуратури Хмельницької області з травня 2015 року до даного часу рішення про надання працівникам прокуратури житла (у тому числі службового) за вказаним договором суперфіцію не приймалося”.

прокуратура

За даними бізнес-пошукової системи “Youcontrol”, хмельницьке ТОВ «Житлоплюс» зі статутним фондом 5 млн. грн заснував і володіє Ярослав Бляхарський. Прізвище цієї людини є серед засновників і керівників багатьох будівельних компаній міста.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 2

  1. Якщо дядько прокурор захоче витребувати квартири через суд, то йому відмовлять у задоволенні позову, так як вимоги не можуть грунтуватись на нікчемному договорі супефіцію. Згідно земельного та цивільного кодексів передавати право забудови може тільки власник земельної ділянки, а прокуратура є землекористувачем. Пан Бляхарський може показати їм фігу. а не квартири.

  2. Тяжко, коли не достатньо освічений в юридичній сфері. Купівля квартири в новобудові може стати цілим випробуванням. Добре, що вже є спеціальний сервіс, де можна знайти всі надійні новобудови та інформацію про забудовника: https://hmarochos.kiev.ua/2019/12/04/zapustyvsya-novyj-servis-z-perevirky-nadijnosti-novobudov-bild-ua/

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.