Симчишин: через здорожчення тарифів на гарячу воду вдвічі зросте видача субсидій хмельничанам

Хмельницький міський голова Олександр Симчишин прогнозує суттєве збільшення кількості звернень мешканців міста за оформленням субсидій на сплату комунальних послуг.

Таку думку він висловив у програмі “15 хвилин з міським головою”.

“Наразі у Хмельницькому субсидії одержують понад 30 тис. людей. З можливим підвищення тарифів на гарчу воду кількість звернень зросте до 70-80 тисяч. Адже субсидія – це неживі гроші і користі від неї теплопостачальні підприємства практично не мають”, – вважає градоначальник.

Він зазначив, що теплопостачальні комунальні підприємства міста ще з квітня розраховуються за спожитий газ за новою ціною. При цьому, мер бачить достатньо резервів, аби після 1 липня вийти на нижчі тарифи на гарячу воду, аніж пропонує Національна комісія, що здійснює держрегулювання у сфері енергетики і комунальних послуг (НКРЕП).

“Приміром, якщо у складовій тарифу є світло, то для “Хмельницьктеплокомуненерго” не потрібно за нього платити. Воно має власні конгераційні установки, які виробляють електроенергію. Загалом, всі керівники теплових підприємств одержали доручення віднайти резерви, щоб нова ціна на гарячу воду якомога менше вдарила по гаманцях хмельничан”, – пояснив Симчишин.

Міський голова додав, що між Хмельницькою міськрадою та Держенергоефективності підпсианий Меморандум про партнерство щодо запровадження енергосервісу для підвищення енергетичної ефективності бюджетних установ. У його рамках заплановане утеплення будинків, заміна вікон у під’їздах, встановлювати твердопаливні котельні.

Як писав НГП, тарифи на гаряче водопостачання в Україні збільшаться з 1 липня 2016 року до 63-78 гривень за кубометр.

Згідно з постановою, вартість 1 кубометра води залежатиме від постачальника послуги і наявності рушникосушки в квартирі.

Споживачі МКП “Хмельницьктеплокомуненерго” платитимуть 69,49 грн за кубометр гарячої води за умови наявності рушникосушки в квартирі, а без рушникосушки плата за кубометр води становитиме 64,05 грн.

Клієнти КП “Південно-західні тепломережі” платитимуть, відповідно, 65,28 і 60,20 гривні за кубометр гарячої води.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 11

 1. Жив би ти симчишин з своєю сімєю на ті субсидії і пільги.

  • Троль хвате тявкати.

   • Хрен тобі, щоб Симчишин жив бідно, він з бідного села не для того подався в місто, що би виживати.

    • Чому зразу з бідного. Нормальне, заможне селище. Там багато заводів було. Дороги хороші і футбольна команда.

     • Твій симчишин дід вошивий. Недай Боже з Івана пана

 2. В Хмельницькому САМІ ДЕШЕВІ тарифи. Вінниця, яку всі хвалять дорожче на 300 гривень, Рівнем на 280. Так що дякуйте нашій владі, в нас саме дешево, а Симчишину бажаю зробити те, що запланував, модернізуйте і буде ще краще.

 3. Я ще в квітня бачив, як в місті почали міняти старі теплові мережі. Майборського, Соборна. Молодці. Міняйте, утепляйтеся і економте.

 4. Навіщо правильному і справедливому симчишину скільки захисників? А тому що самі тупі і забиті селюки і то знають, що субсидії – це підтримка олігархату а не малозабезпеченого українця. Так що рватися до влади аби “прогнозувати збільшення звернень за субсидіями” не аби яка честь для меєра.

  • рватися до влади, щоб хмельничани платили менше. менше чим кияни, тернополяни, вінничани, і всі інші. і він це робить. Енергозбереження за Симчишина набагато більше чим в попередні роки. Плюс також треба і Мельнику поставити, він багато поміг для т

   • СИМЧИШИН ТИ ЗЛОДІЙ ! І Не вихваляйся тут своїми здобутками. НА ТЕБЕ ХМЕЛЬНИЧАНИ ПЛЮВАТИ ХОТІЛИ БО БАЧАТЬ ЩО ТИ БІСЕНЯТКО З БІГАЮЧИМИ ЯК У БІСА ОЧЕНЯТКАМИ

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.