У Хмельницькому гаряча вода подорожчає на 87,5% або майже до 70 грн. куб – попередні дані

Тарифи на гаряче водопостачання в Україні збільшаться з 1 липня 2016 року до 63-78 гривень за кубометр.

Про це йдеться у постанові Національної комісії, що здійснює держрегулювання у сфері енергетики і комунальних послуг (НКРЕП), пише “Українська правда”.

Згідно з постановою, вартість 1 кубометра води залежатиме від постачальника послуги і наявності рушникосушки в квартирі.

Споживачі МКП “Хмельницьктеплокомуненерго” платитимуть 69,49 грн за кубометр гарячої води за умови наявності рушникосушки в квартирі, а без рушникосушки плата за кубометр води становитиме 64,05 грн.

Клієнти КП “Південно-західні тепломережі” платитимуть, відповідно, 65,28 і 60,20 гривні за кубометр гарячої води.

Однак на Хмельниччині найбільше за гарячу воду платитимуть мешканці Волочиського і Старокостянтинова. За даними НКРЕП, споживачі Волочиське КП ТМ “Тепловик” за кубометр гарячої води за умови наявності рушникосушки в квартирі платитимуть 83,28 грн, а без рушникосушки плата за кубометр води – 77,68 грн.

Споживачам КПЕТГ “Тепловик” Старокостянтинівської міської ради гаряча вода (за наявності рушникосушки) коштуватиме 80,45 грн за кубометр і 74,35 грн за кубометр (без рушникосушки).

Кам’янець-Подільське КП “Міськтепловоденергія” відпускатиме гарячу воду населенню (за наявності рушникосушки) за 74,44 грн за кубометр і 68,98 грн за кубометр (без рушникосушки).

Крім цього, Національна комісія, що здійснює держрегулювання у сфері енергетики і комунальних послуг, постановою від 28 квітня №684 установила Міському комунальному підприємству “Хмельницьктеплокомуненерго” нові тарифи на виробництво теплової енергії, виробленої на когенераційних установках, що використовується: для виробництва та надання населенню послуг з опалення та гарячого водопостачання – 976,77 грн за 1 Гкал (без ПДВ); для виробництва та надання релігійним організаціям послуг з опалення та гарячого водопостачання – 812,71 грн за 1 Гкал (без ПДВ); іншими споживачами – 976,77 грн за 1 Гкал (без ПДВ).

Наразі, у Хмельницькому вартість гарячої води становить 37,05 грн за кубометр.

Як відомо, Національна комісія, що здійснює держрегулювання в сфері енергетики і комунальних послуг, підвищила тарифи на теплову енергію та послуги центрального опалення на 75-90% з 1 липня 2016 року.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 16

 1. Как страшно жить!
  А теперь еще в грязи и вонизме. Кто же эти люди, которые пришли к власти?

 2. Ці хто при владі завжди будуть мати “рушникосушки”. Явно назріває черговий майдан. В нашій державі ймовірно ще багато населення, чисельність якого влада бажає скоротити такими заходами. Різаненко вже пропонує всім мешканцям сіл відмовитись від газу, а містянам напевно скоро запропонують жити без води. Бедемо соживати воду з Бугу.
  Цих нових “українців” народ скоро накаже, якщо їх не накаже Бог.

  • Черговий майдан? Тебе что, после последнего еще мало? Ты хоть прикинул кто после следующего майдана власть должен держать? И что делать? Тогда уже точно живые позавидуют мертвым. Уууу майданеры, вы еще этот результат переварите?

 3. СПАСИБІ МИЗДОБУЛАМ ! ДЕ все це бидло що скакало по майдані. АУУУУ ! Ви де ? Майдануті чого не скачете. Це уже єуРОПА чи ще ні ? Де той смердюх САбій ? А Семчишин вже ся трохи вичухав, Ти де семчишин ? Де досягнення для народу ? Симчишин ти вже труси нові купив бо раньше від тебе посмерджувало ?

  • Міська влада в особі сволотовців ділить тільки посади в місті. На все інше у них один винуватець НКРЄ. Вони ні на що не впливають якщо це стосується хмельничан. Тільки дерибанять міську казну через кишені, дитячі садки, дороги (казки про будівництво) І ще хвалять себе сонцесяйних на фемерних рейтингах.

   • Подивися на тарифи. В Хмельницькому САМІ НИЖЧІ! бо переходять на твердопааливні і мають свою електроенергію. і це заслуга міської влади. Почав це Мельник і іСимчишин продовжив. Зараз в Хмельницькому 13 твердопаливних котелень. В Хмельницькому найнижчі тарифи і гарячу воду дають. в більшості міст гарячої води з 20 квітня, після підвищення цін на газ НЕМАЄ!

    • А ти б подивився як розбагатів злодій симчишин та цей вуйко з глухого села саБІЙ. А ще подивись як же накрався при вашій владі оцей козак злодійський скороБОГАТИЙ. Продовжувати далі ? МИЗДОБУЛ !

  • а ти що нюхала Симчишина в районі трусів?

   • Он не в моем вкусе ! Памятаю його по базару, ходило таке зачмирине і постійно вонюче. Таке враження що білизну не міняло тижнями.

  • У них как раз все хорошо! Сабий в Киеве пригрелся. всю жизнь не работал, а сейчас в Киеве-значить доход больше стал. Симчишин мер, ну сами понимаете з\п нормальная+ солидный левак. Гончарук тоже… Давайте смотреть правде в глаза, они стали жить лучше. сотни человек стоявших и слушавших их, они стали жить хуже.

   • Нічого, нічого, від проклять людей не втечуть. Якщо не вони розплатяться за своє зло то їхні діти отримають по заслузі. Бог не фраєр, все бачить.

 4. у Волочиську 83 гривні,
  В Кам’янці-Подільському 74
  в Хмельницькому 65.
  Львів 72
  Київ – 70,
  Вінниця – 68.
  так що дякуйте міській владі, а то в інших містах платили би значно більше

  • Та ти що, ще й дякувати МИЗДОБУЛАМ треба. Може ще подякувати сабію за те що ця скотина награбала на Хмельниччині земельки і втікла до Києва. Що зробив для Хмельницького оцей гуцул сабій разом з своїм свободівським чувирлом симчишиним ? Приїхало чучало зачухане з дикої полонини, тут вичухалося, вперше взнало що таке мило, обікрало та нажерло свиняче рило. А щоб він спух від злодійських харчів. СЛАВА МИЗДОБУЛАМ !

  • І у кого від цього порівняння вода стане тепплішою? Дякувати простому люду міській владі нема за що. Де ж вами обіцяні покращення ? Великий реформатор МАФИЗОРРО гончарук цілу економіку дрочить ще в додачу управління ЖКГ підминає а тарифи далеко попереду доходів. Меєр в самохвальстві забув, що дякувати треба містянам які терплять цю наругу над собою. Де ж ваш обіцяний аудит, який мав віднайти резерви для прибутковості підприємств. Чи ви тільки шукаєте місця начальників і директорів для своїх тупих гопників? Кров людська не водиця……

 5. Того падлюку Симчишина давно треба посадити і надовго. За те що органзовував провокації внаслідок яких люди загинули! А те що за рахунок міського бюджету можна покривати різницю в тарифах “сволотівці” не чули? У Симчишина всі ознаки шизофренії (мова, бігаючі очі і т.д). Дебіл повний. І його “свора” яку він позбирав зі всієї України такі ж самі.

 6. Ладно с ними, этими нынешними властьдержателями, На личность не надо переходить, на оскорбление. Лично я нечего хорошего не ожидал, и не ожидаю, поэтому и не парюсь. Сам на себя рассчитываю, и делаю. И вам советую. Чуть осознаю положение сегодняшнее, вчерашнее и завтрашнее, поэтому с уверенностью могу сказать что рвались, рвутся и рватся будут к посадам одни негодяи. Разница только в масштабе.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.