Корнійчук на іспиті Громадської ради: люстрація попередників, кадрові дебати і казус зеленки

Голова Хмельницької ОДА Олександр Корнійчук сьогодні відвідав спільне засідання Громадської ради при облдержадміністрації та Ради Майдану. Керівник обох організацій Алім Міщук ще минулого тижня через ЗМІ анонсував запрошення високопосадовця на “свою територію”. Адже після невдалої спроби на “інавгурації” Корнійчука взяти офіційне слово, деякі громадські активісти потрапили не у краще становище, аніж сам губернатор.

Сьогодні Корнійчука зустрів плакат з написом: “Ви не даєте нам жити. Ми не дамо Вам панувати”.

gr4

Авторка гасла Наталія Андрійчук впевнена, що 28 квітня під час представлення Корнійчука на посаду голови ОДА, до Хмельницького привезли п’ять бусів з соратниками очільника. Натомість сам губернатор це спростував, але зауважив: надійшла інформація, що його і першого заступника глави Адміністрації Президента Віталія Ковальчука намагатимуться обсипати борошном та обілляти зеленкою.

gr3

gr2

Гостра дискусія на засіданні розгорнулася довкола кадрових призначень нового голови ОДА. Він озвучив чотири прізвища осіб, котрі мають посісти посади його заступників (раніше про це писав НГП). Найбільше занепокоєнь у активістів викликав Валерій Олійник, колишній керманич управління освіти Хмельницької міськради. Вони закидають на його адресу звинувачення у корупції, організацію поїздок освітян на Антимайдан у часи Революції гідності, членство у Партії регіонів.

На це Корнійчук парирував: знає Олійника, щонайменше, сім років; він допомагав коштами на підтримку Революції гідності.

gr

Крім цього, громадські діячі висловили невдоволення гальмуванням процесу люстрації посадовців на Хмельниччині. Їх турбує те, що на керівник посадах у структурних підрозділах ОДА залишаються кадри екс-губернатора Василя Ядухи.

“Незамінних у нас немає. Я не знаю, чого ви ще їх не позвільняли?” – відреагував Корнійчук на закиди актвістів. І пообіцяв відправити їх у відставку.

Новий очільник ОДА також висловив жаль запровадженню з 1 травня конкурсного відбору на посади в органах державної влади спеціальною Комісією з питань вищого корпусу державної служби, наголосивши, що таким чином йому “обрізали крила” у формуванні команди.

Усі фото Віталія Тараненка.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 46

 1. Все що написав Вадим правда,ми писали звернення колективу до обласноі ради . Ніхто наше звернення не читав. Ми купляємо зараз все за своі гроші. а Кланц бере хабарі–де Ви допоможіть.

 2. Покотило чем занимается,кто куда ее выбрал? Какое количество людей она представляет,любовница Мороза! Нахалюга и хапуга,ей нужны только деньги,пусть идет на государственную службу и посмотрит есть незаменимые или нет.Поездит по области,похудеет,а то как поросенок!

 3. За невеликий час роботи лише Леся Стебло довела свій професіоналізм! Всіх влаштовувало як вона ЦЕ робить! Навіть вибагливий Симчишин і той був сам неодноразово ПРИЄМНО здивований!

 4. Та невже! ЗдивованI були усI!Багажем знань особливо!iнтригами щоденними,плiтакси.Леся прийшла до корита I не зумiла скористатись,переплутала державну службу ! Хату собI побудувала,земельки нахапала,родичiв повлаштовувала!Все встигла на гребнI революцii!

 5. загородний бере взятки

 6. Як можна обливати таким брудом людей, десь і щось там почувши від когось! Знаю Валерія Цезаровича особисто, оскільки при його головуванні і я влаштовувалась на роботу вчителем, і моя дитина йшла в садочок. НІХТО НІЧОГО ВІД НАС НЕ ВИМАГАВ! Все брехня! І до чого тут директор Шаровечківської ЗОШ?! Це вже взагалі. Де Олійник, а де та директор?А у цієї Марії Яківни, хто б вона не була, слід було б запитати, з якого джерела ці так звані факти вона навела! Якісь дурниці! Ніхто не зважає, що Олійник був начальником міського управління, а Шаровечка знаходиться в районі! Давайте згадаємо, хто був начальником саме там… Про Данілову забули уже? Причому тут одне до другого?! Таке враження, що комусь явно наказано його брудом поливати, причому у будь який спосіб.А на вислів ,,Він був на антимайдані” люди кидаються, ніби на червону ганчірку, не розбираючись , чи правда це чи ні! Достовірно знаю, що Валерій Цезарович допомагав майдану, підтримував як міг, робив усе, що було в його силах.
  І взагалі, за наклеп у нашій країні давно пора притягувати до кримінальної відповідальності, бо сказати – це одне, а відповідати за свої слова чомусь ніхто не хоче!

 7. 24 человека представляют себе,что они судьи как-минимум и решают судьбу всех тех,кто не нравится или договорились. Ужасная картина. Человека только поставили,а они его вопросами,вопросами-бред полный! Они хотят сказать,что они умные? Нет-они сильные! Нет-они нужны! Это стадо,не побоюсь этого слова вруны,никчемы! Где всю жизнь работал Скоробагатый???? Нигде! И сейчас живет за счет своей жены!!! Посмотрите на внешний вид Мороза старшего? Неадекват полный! Франц Мицинский-смешно говорить. Пусть говорит с теми,кому 80!!!!Самый важный,умный(по сравнению с массой) Мищук! Ему приятно руководить(мечта так и осталась мечтой),Он Большой Революционер,люстратор и интриган! Не бедный заметьте!! Ему нужен голова,у него земли! Покотило-покатилась по наклонной,истерики,страх в глазах-это ее,коса как у Аленушки,такой себе сказочный образ!! Только родной и жопой не вышла!!!Поэтому-устала Хмельницкая область от даунов! Уважаемый Александр Александрович! Искорените!! Не идите на поводу! Займитесь делом! Удачи!

 8. Іскорєнітє!!! Це як? Пересадити, замуровати, вбити, душити і т п. В вас дійсно веселка в голові. А Корнійчуку дійсно зробити як пообіцяв. Здається йому все таки повірили.

 9. ШаленI можливостi(як нiКоли) очолити тi,чи iншI департаменти,або заклади,шляхом конкурсу. Побачимо,хто пройде!Успiхiв!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.