Активісти пом’яли боки охороні представника Президента на представленні губернатора

Представники обласної “Ради Майдану” гнівно відреагували на відмову надати їм слово під час представлення нового голови ОДА. Після офіційної частини у сесійній залі відбулися невеликі сутички між активістами та охороною першого заступника глави Адміністрації Президента Віталія Ковальчука.

Після цього перший заступник глави АП близько 20 хвилин спілкувався з активістами і пообіцяв протягом місяця розібратися з виставленими вимогами та претензіями.

Фото Віталія Тараненка

Фото Віталія Тараненка

Серед претензій активістів: кулуарне призначення нового голови ОДА, оскільки 1 травня набуває чинності новий закон про Державну службу, який передбачає відбір голів ОДА на конкурсній основі.

За словами голови обласної “Ради Майдану” і голови Громадської ради при облдержадміністрації Аліма Міщука, є перестороги із можливої закритості нового губернатора у питаннях співпраці з громадськими організаціями краю.

Loading...
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 38

  1. У всіх областях губернатори як губернатори, а в нас танкіст. Хоч на його тєлєси і танка фіг знайдеш

  2. Але вже заголовок “пом`яли боки” ..хто ? три клуши і два клоуни? Ви там що з глузду з`їхали, кого вони можуть пом`яти ? Від вітру самі ж помнуться швидше

  3. Баранам нехер робити то мутять воду.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.