Справа “Ультрасервісу”: ліквідатор реалізував неіснуюче майно, яке спричинило самочинну забудову Південного Бугу

Ліквідатор КП «Хмельницький міський молочний завод» реалізував неіснуюче майно, яке спричинило самочинне езавершене будівництво бази відпочинку на вул. Нижня Берегова, 2/4 Б у Хмельницькому.

Це випливає з ухвали Хмельницького міськрайонного суду від 20 квітня.

Як з’ясувало досудове слідство, у процесі ліквідації молочного заводу 22 липня 2008 року через Південно-Західну універсальну товарну біржу ліквідатор продав ПМП «Лідер» як рухоме майно базу відпочинку  розташовану на земельній ділянці у Хмельницькому на вул. Берегова 2/4Б.

В подальшому 12 травня 2011 року ця особа знову через Південно-Західну універсальну товарну біржу продала ПП «Ультрасервіс» вже як нерухоме майно незавершене будівництво бази відпочинку та літнього торгівельного майданчика розташованого на земельній ділянці у Хмельницькому на вул. Нижня Берегова за 120,9 тис. грн.

Під час подачі ліквідаційного звіту в 2012 році до Господарського суду Хмельницької області ліквідатор не вказав про проведення біржових торгів 12.05.2011 з приводу продажу незавершеного будівництва бази відпочинку за вищезазначеною адресою та про надходження та реалізацію за вказану дію грошових коштів в сумі 120 924,10 грн.

“У зв’язку із вказаними діями ліквідатора в ході слідства, як зазначає слідчий, виникли підстави вважати, що останній злочинним шляхом за попередньою змовою із службовими особами ПП «Ультрасервіс» та Південно – Західної універсальної товарної біржі незаконно реалізував не існуюче нерухоме майно по вул. Нижня Берегова 2/4Б за яке отримав та привласнив грошові кошти в сумі 120 924,10 грн”, – зазначено у матеріалах справи.

В січні 2015 року, службові особи ПП «Ультрасервіс» зазначену підроблену біржову угоду надали до Реєстраційної служби Хмельницького міськрайонного управління юстиції. Службові особи юстиції, зловживаючи службовим становищем, діючи в інтересах ПП «Ультрасервіс», безпідставно провели державну реєстрацію права власності ПП «Ультрасервіс» на незавершене будівництво бази відпочинку та літнього торгівельного майданчика по вул. Нижня Берегова, 2/4Б у м. Хмельницькому як об’єкт нерухомого майна (рішення про державну реєстрацію №18683804 від 17.01.2015), яке в дійсності є рухомим майном (будівельними матеріалами).

Як писав НГП, рішенням господарського суду Хмельницької області від 25 квітня задоволено позов Хмельницької міської ради до приватного підприємства «Ультрасервіс» про знесення самочинно побудованого незавершеного будівництва бази відпочинку на вул. Нижня Берегова, 2/4 Б у м. Хмельницький.

Цим же рішенням зобов’язано приватне підприємство знести цю недобудову за власний кошт.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 7

 1. Да, ліквідатор піджився добре на цьому, а потім продав за чималі гроші підприємство Плейзору, який і почав будувати, не знаючи що там повний “лівак”… Думаю що Плейзор буде забирати гроші в ліквідатора, якщо забере…

  • Схоже що незаконний забудовник чи ті хто видавав дозвіл на будівництво шукають на кого повішати всі ліваки та цю нашумівшу історію. А Симчишин молодець. Тільки треба дійсно і на другий берег річки дивитись.

 2. Ліквідатору треба продати свою нирку, щоб розрахуватись, але за умови, якщо вона у нього залишиться.

 3. Хай розбираються. І ліквідатор поверне гроші А будинок треба знести. Правильно Симчишин робить.

  • А чого це такі об’єктивність і “правильність” тільки до даного об’єкту? Хіба він один з тих об’єктів, які на цей час з суттєвими порушеннями (як юридичними, так і з технічними) будуються у нас в місті. Якісь вибіркові і правосуддя. і справедливість.

   • Рішення ще не набрало законної сили. А скасовано воно буде однозначно апеляцією чи касацією. Рано говорити про знесення. Практику ВСУ уважно треба прочитати щодо процедури знесення.

   • Мабуть, тому що що Плейзор не депутат. Тому і стройка його не законна…..

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.