У Хмельницькому дадуть можливість ремонтувати ліфти приватним фірмам

На сьогоднішньому спільному засіданні комісій з питань бюджету та приватизації хмельницькі депутати вирішили розробити положення про порядок визначення підрядників для використання коштів з міського бюджету на капітальний ремонт ліфтового господарства.

Розробкою положення займатимуться депутати профільних комісій спільно з управлінням житлово-комунального господарства. Ініціатором цього виступила депутатка Ірина Ковальчук. Положення планують розробити впродовж тижня та затвердити його  вже на наступному засіданні комісій.

За словами керівника одного з ОСББ міста, обслуговування ліфту у комунальному підприємстві обходилось в рази дорожче ніж у приватній компанії. До того ж якість надання послуг у приватної компанії виявилась значно вищою: ліфт став ламатись суттєво менше.

Депутати сподіваються, що після розробки та впровадження цього положення будуть надходити конкурентноспроможні пропозиції від приватних фірм, що займаються облсуговуванням та ремонтами ліфтів. І за кошти, що вже передбачені у бюджеті на поточні та капітальні ремонти, вдасться оновити більшу кількість ліфтів.

За інформацією директора комунального підприємства “Хмельницькліфт” Віталія Покотила, вони обслуговують 1126 будинків у місті. З них 618 ліфта підпорядковуються ЖЕКам, а всі інші – ТОВ ЖЕО.

Цього року необхідно замінити близько 35 редукторів, однак гроші передбачені лише на 8. Окрім того, 90% всіх ліфтів міста вже перейшли відмітку 25-річної експлуатації.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 6

  1. Пока скажу так: любая монополия – плохо (читай зло), а конкуренция? А дальше посмотрим…

  2. Ой! А шо, никому не интересно? У меня в доме, кстати, нет лифта. А у вас?

  3. І хто б сумнівався, що введуть свого приватника і задушать комунальника…

  4. А вот мне бабушки на базаре рассказали, что отремонтировать старый лифт стоит где-то 600 шт, а новый лифт стоит приблизительно 300-350 шт. Да гривен, не пугайтесь. И шо делать?

  5. Іронічному.
    Ну очень тронут твоим вниманием и заботой, аж слезу пробило. Кстати, у тебя вся спина белая!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.