У Красилові відкрили Пункт європейської інформації

Красилівська центральна районна бібліотека стала переможцем у проекті «Все про Європу: читай, слухай, дізнавайся в пунктах європейської інформації в бібліотеках», що діє за підтримки програми Євросоюзу «Еразмус + Жан Моне» та Української бібліотечної асоціації. Проект передбачає активну роботу бібліотеки з популяризації знань про ЄС та європейський вибір України шляхом створення Пункту європейської інформації  для надання інформаційно-просвітницьких послуг мешканцям місцевої громади. Загалом у конкурсі взяли участь 163 бібліотеки з усіх областей України.

Основне завдання пункту – розширення доступу жителів м. Красилова до інформаційних ресурсів та електронних баз даних матеріалів по ЄС, економіці, політиці, освітніх та культурних процесів країн-членів ЄС та кандидатів. Велика увага приділяється обміну інформацією та співпраці з освітніми установами, громадськими організаціями, органами державної влади, ЗМІ. Наразі бібліотека отримала навчально-методичний посібник для бібліотекарів «Центри європейської інформації в бібліотеках: технологія створення та механізми популяризації інформації про ЄС та євроінтеграцію України»,  електронну книгу та літературу про Європу.

30 березня цього року у читальному залі Красилівської центральної   районної бібліотеки відбулося  відкриття Пункту європейської інформації.

Тут усім зацікавленим особам (учням шкіл, студентам, викладачам, підприємцям, безробітним), усім жителям і гостям Красилівщини  буде надано доступ до інформаційних ресурсів та електронних баз даних щодо функціонування інституцій Європейського Союзу та інших європейських організацій, економіки, можливостей навчання, участі в наукових, молодіжних та інших програмах ЄС.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.