За два місяці борги із зарплати у Хмельницькій області зросли на чверть

На 1 березня загальна сума заборгованості з виплати заробітної плати у Хмельницькій області становила 7,1 млн.грн, що на 24,7% більше порівняно з початком року.

Про це повідомляє Головне управління статистики в області.

За інформацією облстату, основна частка боргу із виплати заробітної плати (59,8%) припадала на підприємства промисловості, ще 12,8% – будівництва. З кожних 100 невиплачених гривень 33 заборгували своїм працівникам підприємства Полонського району та по 13 – міста Хмельницького та Кам’янець-Подільського району.

У структурі загальної суми заборгованості 48,5% утворено на економічно активних підприємствах, 49,1% – на підприємствах, до яких впроваджена процедура відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом, решта – на економічно неактивних, тобто тих, які призупинили свою виробничо-господарську діяльність у 2015р. та попередніх роках.

Вчасно не отримали заробітну плату 0,9 тис. працівників економічно активних підприємств, або 0,4% від загальної кількості працюючих. Кожному із зазначених працівників не виплачено в середньому по 3718 грн.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 2

  1. Комунальне підприємство “Хмельницькбудзамовник” заборгувало своїм нещасним працівникам більше 500 тис. грн., але директору та міській владі начхати на це.

  2. ну вот Загородний доработался….беда з такими руководителями..УХОДИТЕ

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.