З початком квітня Хмельниччина відкриє туристичний сезон

Для всіх любителів мандрів та активного відпочинку, для тих, хто прагне більше знати про рідний край і побачивши все  на власні очі, древній Кам’янець-Подільський та інші визначні історичні місця Хмельниччини відкривають свої двері.

Цього року Кам’янець-Подільський продовжує претендувати на фестивальну столицю України. Про це свідчить фестивальний календар древнього Кам’янця, який включає у себе сучасні та ретро подорожі, мистецькі акції, міжнародні фестивалі, такі як «Острів семи скарбів» та «Остання столиця», фестиваль кави «Кам’янецька турка» та чимало інших неповторних, змістовних, насичених атмосферою древнього міста та позитивними емоціями кам‘янчан культурно-історичних заходів.

Зазначимо, що протягом 2015 року платники туристичного збору Кам‘янця-Подільського сплатили до місцевого бюджету понад 120 тисяч гривень. Про це повідомляє ДФС у Хмельницькій області.

А в цілому  місцеві бюджети Хмельниччини торік отримали понад 300 тисяч гривень туристичного збору. Номінальні темпи росту надходжень у порівнянні з відповідним періодом 2014 року зросли на 100 тисяч гривень.

Загалом на Хмельниччині з відпочивальників відраховують 1 відсоток від вартості проживання. На сьогодні у територіальних органах ДФС зареєстровано майже сто суб’єктів господарювання, що надають туристичні послуги  і сплачують відповідний збір.

Теги: ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.