Юрист: діяльність «народних підприємців» на Хмельниччині незаконна та може призвести до фінансування сепаратизму і тероризму

Із прес-службою Головного управління ДФС у Хмельницькій області вийшов на контакт відомий адвокат, доктор права Іван Ліберман, який прокоментував діяльність, так званих, «народних підприємців»:

«На сьогодні я чітко розібрався у всіх деталях і можу конкретно з позицій закону прокоментувати таку діяльність. Те, що представники цієї структури намагаються маніпулювати і видають самі собі відповідні свідоцтва так званих «народних підприємців», при цьому приховавши  свою справжню діяльність, це і є маніпуляція, яка може призвести до хаосу у суспільстві.

«Народні підприємці» та «народні підприємства» – незаконні з наступних підстав. По-перше, що стосується лінгвістичних понять та лінгвістичної складової, то вони відсутні у «Академічному тлумачному словнику української мови», у «Орфографічному словнику України», у «Великому тлумачному словнику України», у «Словнику української мови Б.Грінченка», немає такого поняття і у «Вікіпедії».

По-друге, щодо законодавчої складової, то на сьогодні не існує Закону України «Про народні підприємства»; не існує Закону України «Про народних підприємців»; не існує «Постанов Кабінету Міністрів України», які регулюють створення та діяльність «народних підприємств»; не існує «Постанов Кабінету Міністрів України», які регулюють створення та діяльність «народних підприємців»; не існує «Указів Президента України», які дозволяють створення та діяльність «народних підприємств».

По-третє, незаконна юридична та фактична діяльність «народних підприємців» полягає у  використанні гербової печатки з боку «НП», як суб’єкта владних повноважень, який діє як самостійна юридична особа, при цьому видає від свого імені «Свідоцтва народних підприємств» та «Свідоцтва народних підприємців». Однак зразки таких «свідоцтв» не затверджені «Постановою Кабінету Міністрів України».

«Народні підприємства» та «народні підприємці» виконують певні роботи та надають певні послуги, (при цьому не сплачують до державного бюджету України та місцевих бюджетів податки та збори), користуючись надрами та надбанням, спадщиною та етнокультурними активами держави Україна.

Ідеологи створення «народних підприємств» та «народних підприємців» проводять масштабну протиправну пропаганду на території країни, з використанням маніпулятивних технік, метою якої є тотальна відмова працюючих верств населення від сплати податків до державного бюджету України, а відтак ослаблення її фінансових можливостей, що також може призвести до незаконного збагачення, появи тіньового бізнесу, випуску шкідливої та неконтрольованої продукції, а також фінансування сепаратизму і тероризму.

Відповідальність за діяльність «НП» передбачена статтями 212 «Ухилення від сплати податків, зборів (обов‘язкових платежів)», 356 «Самоправство», 364 «Зловживання владою або службовим становищем», 364-1 «Зловживання повноваженнями службовою особою юридичної особи приватного права незалежно від організаційно-правової форми» Кримінального кодексу України.

Стосовно моральної сторони діяльності «народних підприємців», то пенсіонери, інваліди, хворі, малозабезпечені та інші особи, які проживають на території функціонування «НП», отримують пенсію та фінансову допомогу з боку держави, за рахунок працюючих суб’єктів, які сплачують податки і не є членами «НП», працюючі «народні підприємці» не сплачують податки та відрахування до бюджету держави і не утримують пенсіонерів, які проживають на територіях, де функціонує «НП»!

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 9

 1. Ольгу Уграк слід серйозно лікувати у фахових спеціалізованих лікувальних закладах, а вона свідоцтва роздає… І ведуться ж придурки на цей маразм. Очевидно, каша в голові.
  З такої ж каші в головах, мабуть, розпочинався сепаратизм на Сході.

  • Пока живут на свете дураки, обманом жить нам, стало быть, с руки. (с) Кот Базилио и Лиса Алиса

  • А как они доведут что они пидприемцы, а не собаки или обезьяны.

 2. Господину проффессору. Ой, простите ДОКТОРУ!!
  В “Википедии” еще много чего нет, да и то, что есть, подлежит постоянной корректировке. Так вот что по поводу вашего брата пишет та же “Википедия”:
  Адвокат (лат. advocatus — от advoco — приглашаю) — лицо, профессией, которого является оказание квалифицированной юридической помощи физическим лицам (гражданам, лицам без гражданства) и юридическим лицам (организациям), в том числе защита их интересов и прав в суде. Адвокатура как профессия известна с древнейших времён. (конец цитаты).
  Защищать власть всегда комфортно да и прибыльно. У власти и огромный репрессивный аппарат, и монополия на насилие. А вы попробуйте стать на “ту сторону”, 5-й статьи Конституции – там где побольше народу – “pipla”. Да, здесь (если ошибусь – не взыщите) попахивает анархией. Но князь Петр Алексеевич Кропоткин навсегда останется в истории (да и в “Википедии”):
  Князь Пётр Алексе́евич Кропо́ткин (27 ноября (9 декабря) 1842, Москва — 8 февраля 1921, Дмитров, Дмитровский уезд, Московская губерния, РСФСР) — русский революционер-анархист и учёный, географ, геоморфолог, историк, публицист из рода Кропоткиных. Создатель идеологии анархо-коммунизма и один из самых влиятельных теоретиков анархизма. (так, для справки)
  А за проффессора не обижайтесь; я сам до сих пор не знаю, где в этом слове двойные соглассные…

 3. В Хмельницькому є особливо поживний грунт для цих авантюрників – це базар)))))

 4. Незаконність створення НП полягає в тому,що всі хто є членами цих утворень користуються послугами держави а саме : освіта,медицина,пенсійний (які би вони не були за якістю) Є – бюджетними і існують за рахунок платників податків. Саме з цієї причини НП є незаконними. А от до чого тут сепаратизм ? Так в нашій Державі можна назвати кожного,хто ухиляється від сплати податків в повному обсязі приховуючи прибутки,перераховувати таких думаю, НЕ МАЄ ЗМІСТУ …

 5. Компания ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ “КОМП’ЮТЕРНИЙ ОБЛІК” – краткая справка
  Информационная страница ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ “КОМП’ЮТЕРНИЙ ОБЛІК” Компания зарегистрирована 1996-07-26 регистратором ВИКОНАВЧИЙ КОМIТЕТ МIСЬКОЇ РАДИ НАРОДНИХ ДЕПУТАТIВ. Руководитель организации – УГРАК ОЛЬГА ІВАНІВНА. Компания ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ “КОМП’ЮТЕРНИЙ ОБЛІК” находится по адресу М.ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ ВУЛ. ТЕАТРАЛЬНА БУД. 17, KB. 17, основным видом деятельности является «КОНСУЛЬТУВАННЯ З ПИТАНЬ КОМЕРЦІЙНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ТА УПРАВЛІННЯ».
  Адрес М.ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ ВУЛ. ТЕАТРАЛЬНА БУД. 17, KB. 17
  Руководитель УГРАК ОЛЬГА ІВАНІВНА
  Телефон 650143
  Факс 794343
  Виды деятельности
  Компания ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ “КОМП’ЮТЕРНИЙ ОБЛІК” осуществляет следующие виды деятельности (в соответствии данными, указанными при регистрации):

  КОНСУЛЬТУВАННЯ З ПИТАНЬ КОМЕРЦІЙНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ТА УПРАВЛІННЯ
  Реквизиты организации
  ОКПО 23831123
  Форма собственности ПРИВАТНА ВЛАСНIСТЬ
  Юридический статус ЮРИДИЧНА
  Форма финансирования ГОСПРОЗРАХУНОК
  Право на внешнеэкономическую деятельность НЕ МАЄ ПРАВА
  Дата первоначальной регистрации 1996-07-26
  Первоначальный регистратор ВИКОНАВЧИЙ КОМIТЕТ МIСЬКОЇ РАДИ НАРОДНИХ ДЕПУТАТIВ
  Дата текущей регистрации 2005-04-01
  Регистратор ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБ
  Регистрационный номер 16731050003000333

  • Нах..й Уграк)))
   Помните?

   • а я пам*ятаю плакати з написом ЧОМУ УГРАК…..а знизу кимось дописано…..БО ЗМІЯ ТА ДУРА….НАПЕВНО ЗНАЛИ ЩО ДОПИСУВАЛИ….. ДО РЕЧІ… ОЛЬГА ІВАНІВНА ДУЖЕ НЕПОРЯДНА В ГРОШОВИХ ВІДНОСИНАХ…СПОЧАТКУ ЗАМОВИЛА РЕКЛАМУ … А ПОТІМ СКАЗАЛА ЩО НЕ ЗАМОВЛЯЛА ТА НЕ ЗАПЛАТИЛА ЗА НЕЇ…. А СВІТЛАНА ОЛІЙНИК БУЛА СВІДКОМ ТОГО ЩО ЗАМОВЛЯЛА….І НЕ ЗНАЛА КУДИ ОЧІ ВІД СОРОМУ ДІТИ….ОСЬ ТАКА УГРАК…ТОЧНО ЗМІЯ ТА ДУРА…

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.