У 2015 році обласний бюджет Хмельниччини не доотримав 55 млн. грн і не дозбирав два податки

У 2015 році обласний бюджет Хмельниччини не дооотимав 55 млн. грн порівняно з попереднім роком. Це пояснюється внесенням змін до Бюджетного кодексу України, а саме, зменшенням нормативів відрахувань податку на доходи фізичних осіб до обласного бюджету з 25 % до 15 % та рентній платі за спеціальне користування надрами з 50 % до 25 відсотків.

Такі дані наведені у пояснювальній записці департаменту фінансів ОДА до звіту про виконання обласного бюджету за 2015 рік.

Загалом, у 2015 році забезпечено виконання по всіх податках, затверджених на рік, крім рентної плати за спеціальне використання води – 97,6% та плати за надання адміністративних послуг – 94,9%.

Невиконання по рентній платі за спеціальне використання води, за інформацією Головного управління державної фіскальної служби, пояснюється тенденцією до зменшення обсягів фактично використаної води основними водокористувачами: гідроелектростанціями, обсяг води, пропущеної через турбіни протягом 2015 року зменшився порівняно з 2014 роком на 1116,0 млн. куб. метрів, у зв’язку із зниженням рівня води в річках внаслідок посушливої погоди; ВП ХАЕС ДП „НАЕК Енергоатом” зменшено обсяг використаної води на 5,9 млн. куб. м. внаслідок проведення у серпні та жовтні п.р. планово – попереджувальних робіт на 1-му та 2-му енергоблоках.

Невиконання планових показників по платі за надання адміністративних послуг на суму 1 млн. 260 тис. грн. пояснюється недопоступленням плати за ліцензії на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами у зв’язку із зменшенням придбаних ліцензій на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями на 157 одиниць.

В цілому, торік до загального фонду обласного бюджету надійшло 357,2 млн. грн., що становить 108,5% до обсягів, затверджених на 2015 рік.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.