Хмельницький виконком введе заборону на розміщення тимчасових споруд торгівлі у парку імені Чекмана

Хмельницький виконком планує заборонити розміщення будь-яких нових тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності на території парку культури і відпочинку ім.М.Чекмана.

Про це сказано у відповідному проекті рішення.

Попередньо воно діятиме до 1 січня 2017 року.

Відповідальними за виконання цього рішення, яке мають ухвалити на найближчому засіданні виконкому, є заступник міського голови А.Нестерук та директор комунального підприємства “Парки і сквери міста Хмельницького” В.Лукін.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 35

 1. Давно пора навести порядок в парку. А то кожна влада приходить і шукає місця для своїх. Після БЮТовців основні місця залишилися в алкоторговців Олєжки і Вови. Вони влада в парку. Тепер підімяли під себе цього алко- нарко- залежного інженера парковського і колотять як підприємцями так і депутатами. Кожен день міряють, переміряють а в суті – виживають мілчих підприємців. То хоч при цьому більше ТС туда не пхати, а розібратися з тими що є.

  • Інженер парковський він не тільки “алко- нарко- залежного”, він неадекват – на людей кидається без причини, коли його брали на роботу, медогляд проходив ? чи може за ним “Скаржинці VIP палата” плаче, но саме головне, що він всіх лякає своїм куратором – Гончаруком : “Прийде з Грузіїї і зробить всім “кулькуну-мать”-наведуть порядок з підприємцями в парку “

   • підприємець володя (кафе за місточком) веде себе як хам…. коли запитали в нього скільки грам овочевого салату в порції- скозав що скільки треба- стільки є….і що це його кафе і він робить все що хоче….

  • Доброго дня анонім.
   Запрошую Вас в парк ім.Чекмана для пояснень цих цитат.,
   (Тепер підімяли під себе цього алко- нарко- залежного інженера парковського і колотять як підприємцями так і депутатами).

  • По перше,чому анонімне?по друге,я жителька мікрорайона гречани і давно гуляю по парку чекмана з дитиною,і бачу з кожним роком,що парк перетворюеться в “ганделики”,перший який створився не щодавно,це жах,за назвою “Простоквашино”,там постійно розспивають спиртні напої і гучно грае музика.Далі як що йти по парку знаходиться заклад”Весела берлога”,яка я так зрозуміла взагалі не ким не контролюеться і там збераються,всі не адекватні люди.Хочу ще розповісти стосовно атракціони,які не працювали майже 2-х років,тому що міська рада не могла знайти кошти на їхній ремонт,про це всі забули,і я тепер задовільна що дитину можу завести на будь яку карусель за не великі кошти.Дякую тим підприемцям які відновили роботу дитячих атракціонів.

   • Відпочивав в закладі “Простоквашино” літом 2015 року, сподобалось і це при тому, що усі сусідні будиночки були зайняті.

    Це був відмінний день народження моєї доньки, природа, плесо ставка, після смачного столу прогулялись по атракціонам парку (досить дорого), відвідали зоопарк на острові (поросята прикольні, лебеді, кури що під ногами ходять) потім шашличок і тортик.

    Проблем з сосідами не було, приємні люди, хатинки чисті, охайні, сміття вивозиться, окреме дякую за дрова…

 2. Шановні ! В парку є директор,навідміну від попереднього, хабарів не бере, наведе порядок і “управу” на так званих “царів парку” про яких згадуєте. Дайте йому вникнути і результат буде.

  • Шановний Свобода, пока вникаєте і шукаєте управу, чи чекаєте Гончарука, то неадекватного Вітальку без намордника в парк не пускайте. Нехай втюхує продукцію “глобал-органік” своїм побратимам. А комунальним підприємствам гроші є на що вимивати без цього “в боргах як в шовках”.

  • посаду директора треба було запропонувати колишньому головному інженеру…. він був у курсі всього… і не прийшлося би вникати…. а тут поки результат буде…. незрозуміло… і чи буде …невідомо….

 3. Таке враження, що в парку дійсно одні “алканавти” працюють. Нарешті підприємці зраділи, що Кучера звільнили, так головного інженера прийняли, який ходить по парку, а йому всі мають наливати, бо він трохи перебрав. А самі розказують, щоб спиртне не продавати – на одни нахлебниках з парку, ми будемо в збитках.

  • Я Вас особисто запрошую в пакр і Ви ( ми будемо в збитках) поясните коли ви наливали і кому, також покажете ( що в парку дійсно одні “алканавти” працюють. Нарешті підприємці зраділи, що Кучера звільнили, так головного інженера прийняли, який ходить по парку, а йому всі мають наливати, бо він трохи перебрав).
   З Повагою до Вас Олена.
   В.Г. Купріков

 4. Це того ненормального головного інжененра , ще не звільнили з парку, мій чоловік піде до міського голови. Він на минулому тиждні кидався на мого сина з чоловіком, ми писали на сайт міськради, а дій немає ніяких. Ганьба такій владі.

  • Прошу надати контактну інформацію № тел на кого і коли кидався і за що!!!
   Обов’язково я вам відзвітую.
   Також я вас запрошую в парк щоб ви показали де гуляє ваш чоловік з дитиною.
   З Повагою до Вас
   В.Г.Купріков

 5. Згідна парк – це місце відпочинку дітей. Мають бути безкоштовні дитячі майданчики, не той час, що молоді сім’ї можуть витрачати гроші на дитячі розваги, а вони не з дешевих в нашому парку. Доречі, коли запрацює зоокуок – ціни доступні і діткам цікаво?

 6. Ще всі наливайки з парку заберіть.

 7. Ви би (влада) краще ДеЧекманізували парк.

 8. “Віталій Куприков” чи як вас там? Ваші коментарі якісь недолугі. Кого ви преставляєте? Для переконливості запрошень до діалогу вкажіть свої контактні дані, ссилку на документ підтверджуючий вашу відповідність займаній посаді, довідки що не перебуваєте на обліку в нарко- та психоневрологічному диспансерах. І тоді писанина під кожним коментарем буде зайва.

 9. Ви не долугі підприємці, не буде вам алкоголю в парку. Цю людину знає пів міста і він справедливий і нормальний навпроти вас.
  Доречі зверніть увагу що вам тепер ще важче буде з ним боротисяі бо в нього ви в парку ви (АЛКАШІ) не повипиваєте і це факт.
  Нахай він вас всіх позакриває АЛКАШІВ!!!

 10. Друзі всі ми добре пам’ятаємо БЮТівську владу на чолі з прохіндеєм Ялохою і ко(ставленіком Мельника)які і надали зелене світло всім налівайкам розливайкам на існування (за окрему плату і знімали дань протягом всього сезону за кришу) також всі кіоски були встановлені з порушенням всіх законих вимог.А сьогодні Ялоха який став депутатом від БПП ініціює переглянути умови заключення договорів щоб разом зі своїми друзями БЮТівцями прибрати тих кто їм не потрібен. Ми їм цього зробити не дамо.

 11. Зверніть увагу на наливайки в простоквашено їх давно треба закрити і весела берлога гадюшник. Правельно шо той інженер їм не дає покою так їм і треба.

  • Я, не бачила інженера парку,про якого так пишуть,но дізналася що він в парку місяць,і хоче навести лад,і тому думаю що все це пишуть підприемці парку,кому це не вигідно і хочуть працювати при владі Януковича,доречі Щербанюк Сергій ,який не щодавно розчищував каток в парку щоб катались всі мешканці Хмельницького”Щербанюк-теперішній робітник культури М.Хмельницького,не легально підробляе в закладі льотчик”,і коли я привела свою дитину,на катку стояла дочка Щербанюка і пропонувала послуги прокату коньків за 25-гривень.То де справедливість?

   • Я також гуляла взимку по парку і була здивована цими платними послугами за катання на льду від всім відомому мешканцям Гречан бика осеменителя Щербанюка ,який тільки вміє дуже багато говорити . Підіть всі бажаючі та подивіться який срач він влаштував біля квартири і який бардак в нього в квартирі.

    • Я згідна з тим що пан осеменитель Щербанюк,який доречі побудував дім на мікрорайоні Обрій двох поверховий будинок,при цьому був на посаді зам деректора Віділа культури міста Хмельницького,і в той час проводить платні заходи в парку імені чекмана.

    • Я згідна з тим що пан осеменитель Щербанюк,який доречі побудував дім на мікрорайоні Обрій двох поверховий будинок,при цьому був на посаді зам деректора Віділа культури міста Хмельницього,і в той час проводить платні заходи в парку імені чекмана.

    • До речі Сергія знаю, сосід мій по мік-ну Озерний, з того часу як в 1990 році його родина переїхала з м-ну Гречани, зайшов на площадку подивитись, про що тут пишиться і тут зрозумів що дописувач навіть не вкурсі де проживає людина на яку “бочку котить”.

     Знаю що пан Сергій скільки його памятаю в якихось громадських організаціях, комісіях, партіях, постійний кандидат у депутати, вічний “шукач правди” . Судячи з того що тут пишуть крепко напевне на “улюблену мозолю” наступив, судячи з того, що матеріал про парк, а він в парку працював (чи може ще працює хай вибачає) ще в кінці 90-х (ми до нього в “клетку” на дискотеки ходили) знає про те “хто” і “що” з “народного добра” ще з тих часів привласнив комусь не до “шмиги”.

     І низько панове в такий “бичий” натякати на те, що він є батьком пяти дітей . Він молодець, я от з нашою державою на першого наважитьсь не можу…

     П.С. Сергій якщо читаєш цю херню, що зверху понашкрябували, не зважай, ті хто тебе знає не поведуться, а ті хто не знає розберуться де правда а де наклеп.

   • Уточніть будь-ласка: коньки на ковзанку були закуплені за державні кошти? Якщо так то це реальний “мінус”, якщо були надані кимось в “оренду” то не бачу нічого поганого, купили б ковзани як ми з дружиною (мої коштували 2 150,0, дружини 1980,0 грн.) і заощадили б двадцять пять гривень, ми також у вечері на початку січня катались і були задоволені, лід гарно почищений, попід річку горіли ліхтарі і саме гроловне – поруч можна було випити смачнющу гарячу каву… Шкода що морози так мало протримались)))

    • Дякую, вже прочитав, не думав коментувати, але виріши відповісти:
     1. На рахунок конків – коньки надав підприємець за умови. що я забезпечу каток людиною яка буде здавати їх у прокат, так вийшло що єдина людина яка погодилась мерзнути в парку була моя донька. Інформація трохи не вірна: дитячі ковзани вартували 15, дорослі 25 грн. на годину, мешканці міста з власними коньками мали змогу кататись абсолютно безкоштовно, на що власне і був спрямований проект: облаштувати місце соціального катка – розчистити льод, перевірити його на рахунок ополонок та трішин, випробувати на міцність методом перевантаження криги мішками з піском, провести свято – Новорічний ранок за сприяння підприємців парку, які закупили призи, заправили транспорт (на рахунок “платних” заходів). конкретніше в мене на сторінці https://www.facebook.com/shcherbanyuk.

     2. На рахунок того, що маю багатодітну родину: Шановні, я пишаюсь тим, що виховувався в багатодітній родині, отримав вищу освіту, не наркоман, не злодій, не прибрав до рук жодного обєкту комунальної власності (так батьки навчили); так я є батьком пяти чудових дітей і пишаюсь цим, а те скільки годин на добу мені доводиться працювати, щоб забезпечити власну родину має обходити тільки мене)))

     Так, Комітет науки, освіти, культури та релігії громадської ради при Виконавчому комітеті Хмельницької міської ради, членом якого я є, ініціював розробку проекту “Концепція розвитку парків та скверів м.Хмельницького”, окремі положення якого не влаштовують певних людей, от і все.

     3. На рахунок свят, шановні друзі я працюю в сфері культури саме за напрямком “Дозвілля”, і тому все що стосується дозвілля – завжди у центрі моєї уваги)))

     • Сергію, Ваша відповідь достойна поваги. Вона потрібна не тим, хто мріє царювати в парку і використовує недолугих, залежних та бездипломних ставленників. Відповідати, насамперед, Ви мали заради своєї родини, своїх друзів, знайомих.
      А таких купрікових ці шакали парковські не просто використають, а звично проковтнуть.

 12. Шановні підприємці парку ім.Чекмана хочу запевнити вас що з нашим приходом ваше життя не покращиться ми забороним вам торгувати в парку всім що приносить дохід , так що налаштовуйтесь на позитив .

 13. Доброго ранку.
  Віталій Куприков
  31.03.2016 at 23:20

  Шановні підприємці парку ім.Чекмана хочу запевнити вас що з нашим приходом ваше життя не покращиться ми забороним вам торгувати в парку всім що приносить дохід , так що налаштовуйтесь на позитив .

  Все це тільки доказує що я все роблю правильно.

  • Ну Купріков, ти влетів! Рудий ще не таких вставляв. Після нього ти будеш непотрібний ні своїм ні йому.

   • Рудой в отличии от всех предпренимателей в парке больше сделал для парка , чем все остальные. В 2014 году слелан мост возле лебедей, который был узкий и ни кото не мог пройти не столкнувшись, дальше сделан забор на территории зверинца(7000 гр),мост(25000)гривен,дальше , две гозонокосолки 5000гр, и за все годы многое другое. На сегодняшний день Рудой плотит самую большую аренду в парке и поднимает бюджет города, а в то же время , предыдущее правительство парка считало аренду для своих кто , носил наверное взятки. Я очень рад , что у нас новый мэр , и может все изменится и будут все платить в касу одинаково.Для избранных прошлого првительсва меньше считается основная площадь по27 гривен за м кВ,а вспомагальная1 гр, а у Рудого все наоборот , потому , что не носил взяток,а сейчас все пишут потому что их устраивает старая система, дал взятку и не плотишь. И ещё , если каждый сделает , хоть какую то мелочь , сам для нашего города или парка, мы бы процветали, а у нас все по другому, если человек что то делает надо его затобтать. Пусть каждый житель горда подумает , а что он сам слелал, для нашего города

   • И таких как Паша , нужно выгонять из парка, которые могут только пищать как крысы , а все потому что новая власть перемеряла их занимаемые территории, которые были уменьшены в десятки раз.Будет спаревдливо подсчитать неуплаченные деньги за все года аренды и уплатить в бюджет города

 14. Сергей Щербанюк работал в парке около десяти лет, что он оставил , разломанную клетку, сцену, даже пару копеек не вложил в свой бизнес, а на сегодняшний день пытается зарабатывать по старинке, не платит в бюджет города ни копейки. Кстати все предприниматели горда заключают договор аренды и платят , но Щербанюк за зимниий периуд,не заплатил в парк не копейки,он даже не имеет прававообще заниматься предпринимательской деятельностью, первое нет свидетельствования , а второе работник культуры,зимой открыл платный каток.

 15. Щербанюк лякаe всl х в парку пI дпреемцiв що вiн спiвробiтнтик СБУ, i все бубе , як вiн скаже

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.