У Волочиську затримали п’яного патрульного поліцейського з Хмельницького, який дебоширив

У Волочиську був затриманий співробітник нової патрульної поліції Хмельницького в стані алкогольного сп’яніння. Затриманий патрульний на прізвище Тимошенко родом і села Петриківці. Після зміни, патрульний випив зайвого і влаштував дебош на вокзалі в райцентрі, пише “Дорожній контроль”.

“Це було близько 18.45. Тимошенко, так прізвище патрульного, був одягнений в форму. Кричав на весь автовокзал, що ви все ніхто, а я представник закону”, – розповіли очевидці.

Люди викликали поліцейських з Волочиського районного відділу. Патрульний був затриманий, на нього склали адмінпротокол за ст.178 КУпАП.

Як повідомив місцевий активіст “Дорожнього контролю” Олег Бондаренко, після цього, за поліцейським Тимошенко особисто приїхав начальник патрульної поліції Костенко О.О

“Патрульний дійсно був в стані алкогольного сп’яніння. Поки ми не можемо сказати, які санкції будемо застосовувати до нього. Все стане відомо після завершення службового розслідування, яке вже проводиться”, – прокоментувала ситуацію прес-секретар управління патрульної поліції Хмельницького Алла Пампура.

“Тепер громадянам України потрібно бути вкрай обережними. Вулицями міст ходять п’яні співробітники поліції, які впиваючись владою можуть завдати фізичної шкоди оточуючим. Більше того, під амфетаміном патрульні поліцейські гасають по місту на службових автомобілях. У такому стані вони можуть збити дитину або вагітну жінку на зупинці громадського транспорту. Однак, керівництво Національної поліції не відправляє таких патрульних за ґрати. Алкоголіки і наркомани в рядах поліції будуть здійснювати всі нові і нові порушення”, – вважає “Дорожній контроль”.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 25

 1. Цей Олег Бондаренко з “Дорожнього контролю” при своєму розумі чи ні ?
  Що він пише ? Це що за анти-поліцейська пропоганда ?
  Взагалі-то пора притягувати до відповідальності цих ГОРЕ-ДКашніки за їхню БРЕХНЮ та НАКЛЕПИ.
  Замість того щоб допомагати наводити порядок в КРАЇНІ , гопкомпанія “Дорожнього контролю” тільки тим і займається, що викладають у соцмережу неправдиву інформацію.
  ГАНЬБА Дорожньому контролю !!!

 2. Дорожний контроль – це наймані провокатори. Коли не було патрульної поліції, а були мєнти старої закалки, які могли нирки відбити, то ніякого дорожного контролю не було. Стрьомно було лізти, правда? А тепер осміліли. Більше того, часом самі кришують затриманих бухих водіїв.

 3. ДК створений у 2008-му. Якщо у тебе є факти “кришування” – в студію!!
  А краще стуль пельку. Подивився б я на тебе, якби когось з твоїх родичів збив бухий семимісячний коп.

  • Неважливо, в якому році “ДК” був створений та чим він займався всі ці роки .
   Зрозуміло одне, що НОВА ПОЛІЦІЯ для них “кістка поперек горла”, тому вони ведуть таку ГАНЕБНУ анти -пропоганду.
   Якби в Європі, отакі чуваки як з Хмельницького “ДК” провокували ПОЛІЦЕЙСЬКИХ, то їх би вже притягнули до ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ .

   • то де неправда в словах “дорожнього контролю”?поліція підтвердила факт сп”яніння “копчика”,свідків його п”яних матів багато,є навіть відео.а от ви,анонімний кополюб,тільки повітря псувати вмієте.

    • поліцейський був не при виконанні, ясно ж написано

     • але по формі,це також підтверджено.

    • Щодо вказаного тобою “КОПОЛЮБ”
     -Я хочу жити у ПРАВОВІЙ ДЕРЖАВ І!!!
     Де кожна людина ЗАХИЩЕНА ЗАКОНОМ.
     Де ВСІ несуть відповідальність на СВОЄМУ РОБОЧОМУ МІСЦІ за ЗАКОНОМ !!!

     Скільки суддів, прокурорів та ін. “хероїв” наломали дров та все їм сходить з рук.
     Чому “ДК” переслідує НОВУ ПОЛІЦІЮ та викладає неправдиву перекручену інформацію ХТО ДАВ ПРАВО “дорожньому контролю” у ТАКИЙ ВАЖКИЙ час вести таку пропоганду.

     • марусю,наведи хоч один приклад,як ДК ПЕРЕКРУЧУЄ факти?де НЕПРАВДИВА інформація?так,ДК публікує факти ,що дискредитують “селфікопів”.але ж це ФАКТИ!!! І взяті не зі стелі.а для того,щоб хвалити копів,є спецальна служба…і немало “хомячків-кополюбів” в мережі !.

     • Шановна гопкомпанія “дорожнього контролю”, раджу вам
      ЗАЙНЯТИСЯ КОРИСНОЮ СПРАВОЮ !!!
      Якщо ви, так боролися з незаконними діями працівників МВС, то чому ви не спробували свої можливості коли набирали у НОВУ ПОЛІЦІЮ щоб наводити порядок в Україні ? Чи можливо ви непройшли в НОВУ ПОЛІЦІЮ і том така анти-пропоганда?

 4. “Нет,это не Рио де Жанейро” (с). Менталитет не змінюється за півроку, на жаль. це Україна,дєтка… (((

 5. ДК-МОЛОДЦІ!!! Так тримата…”менти” хоча б навчились чітко представлятись і з’явився страх бути викритими..Про “двохмісячних” я промовчу.НЕВІГЛАСИ !!!

 6. Добре, тоді в мене є запитання до представників ДК…
  1. Чому ви залізлив сраку і мовчали коли збили людину біля ОАЗИСу (син депутата) – може Вам також кашлянули????????
  2. Чому ви залізли в сраку і мовчали коли загинула сім’я правоохоронця в Летичеві, від п’яного мажора на прадо….
  3. Чому ви залізли в сраку і мовчали коли на південно – західній окружній Лексус збив насмерть двох людей ?????

  Дайте відповідь продажні шалави – де ви були коли це все сталося??? Чи може скажете що Вас ще не було (не створили) ???? А?

  • А поліцію не захищаю… – хай несе відповідальність по повній мірі !!!!

   • А ти зверни увагу на ПЯНИХ СУДДІВ, ПРОКУРОРІВ, екс-МЄНТІВ, ДЕПУТАТІВ та ЇХ ДІТЕЙ , які щей сідають пяними за кермо, ЩО ВОНИ НЕСУТЬ і як СПАСАЮТЬ СВОЮ ШКУРУ та залишаються без покарання.
    А ця молода людина, якщо це правда про спяніння???, то у свій вільний час від роботи як і всі люди має право на життя.

    • ця “молода людина”,маю надію що вже не поліцейський,знаходилась п”яна в формі.і те,що він волав в людному місці-“я закон а ви г..но ” ,хоча сам з того г..на нещодавно виліз,не залишає йому шансів залишитись на службі в подальшому.а після звільнення нехай те саме покричить .побачим результати…

  • як по вашому,то тільки ДК повинен займатись розслідуваннями ВСІХ дтп та інших резонансних подій?а ви не знаєте,для чого створений ДК?підскажу-для боротьби з незаконними діями працівників МВС.в тих ДТП які ви навели,тільки в Летичеві був мент,та й то збоку сидів.ще,ви пропустили Теофіполь,де п”яний нач ДАІ Білогір”я збив хлопця.Але вам те не цікаво,та й з вашої ср..ки не видно.

   • НЕСМІШІТЬ ЛЮДЕЙ – “для боротьби з незаконними діями працівників МВС” , це з яких пір вони ТАКІ БОРЦІ ???

 7. З мусорськими коментаторами не має сенсу вести дискусію на тему, що хорошого зробили ДК Хмельницького, так як для них ми дійсно нічого хорошого не зробили. Дискусію про те, що ми мало зробили, буду вести з тими хто зробив більше за нас…

 8. В мене взагалі сформувалась думка,що вся т.з. реформа – це спроба розбавити діжку гімна ложкою меду. По великому рахунку дуже невеликий відсоток адекватних співробітників в новій поліції. Покоління,.народженене ви у 90-х

  • Не виправиш. То тут,то там приколи з новою поліцією. Той гроші з машини вкрав,та під наркотою на службі,той п’яний “керує” і т.д. нічого нового,статистика “зальотів” та ж що і була. “Вєрной дорогой ідьотє,товаріщі”

   • петрику та іншій гопкомпанії з “ДК”

    – Я НІЯКОГО ВІДНОШЕННЯ ДО ПОЛІЦІЇ НЕМАЮ !!!
    Не обовязково бути ПОЛІЦМЕНОМ, щоб дати оцінку
    інформації, яку подає “дорожній контроль”. Tут зрозуміло хто хоче будувати ПРАВОВУ ДЕРЖАВУ, а хто хоче жити за своїми “правилами” як в старі часи
    ЗАРОБЛЯТИ СОБІ НА ХЛІБ ШЛЯХОМ ШАНТАЖУВАННЯ !!!

    • а я ніякого відношення до дк немаю і що? Є факти негативних і компрометуючих вчинків полісменів про які мало нещодня говорятьв новинах. І що тут шантажного? Чи краще замовчувати і приховувати? Чи захищати виродків в формі? Нехай служать порядно і все ок. Але факти є факти,а з вашої логіки виходить,що про поліцію говорити як про покійника- або хороше або нічого )))

     • Маю сумніви, щодо твоєї непричетності до цієї гопкомпанії “дорожнього контролю”.
      А відносно шантажу, то мова йде про діяльність всіх попередніх років – ВІСІМ РОКІВ ІСНУВАННЯ “дорожнього контролю”. ТАКА БУЛА ЇХНЯ СПЕЦИФІКА боротьби з незаконними діями працівників МВС” .
      А ті НАРІЗКИ відео у соцмережі, які ти називаєш “фактами” , вказують на ЗАЦІКАВЛЕННІСТЬ”дорожнього контролю” паплюжити новостворені ПРАВООХОРОНІ ОРГАНИ .
      можливо “ДК” себе вичерпав, тому рекомендую створити КЛУБ по боротьбі із злочинцями, які себе прикривають НЕДОТОРКАНІСТЮ.

 9. Ти вірно кажеш: Вони гарно вміють шантажувати, а ті хто відмовився передати певну мзду – викладають відео або ж пишуть всяку х…ню!
  Може ДК боїться взятися за справу якогось судді, прокурора, депутата – бо знає що можуть кістки перемелити! ДК краще заказуху мутити….

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.