За два місяці промисловість Хмельниччини впала на 5,2%

За підсумками січня-лютого 2016р обсяги промисловості Хмельницької області скоротилися на 5,2% у порівнянні з січнем.лютим 2015р.

Про це повідомляє Головне управління статистики в області.

У добувній промисловості та розробленні кар’єрів випуск продукції проти січня-лютого 2015р. збільшився на 46,3%.

На підприємствах переробної промисловості в січні-лютому 2016р. виробництво продукції зменшилось на 8,9%, у т.ч. у машинобудуванні – на 19,8%, виробництві ґумових і пластмасових виробів, іншої неметалевої мінеральної продукції – на 6,9%, а також у виробництві харчових продуктів, напоїв і тютюнових виробів – на 6,8%.

Поряд із цим збільшився випуск продукції у виготовленні виробів з деревини, виробництві паперу та поліграфічній діяльності на 43%, металургійному виробництві, виробництві готових металевих виробів, крім машин і устатковання – на 35%, текстильному виробництві, виробництві одягу, шкіри, виробів зі шкіри та інших матеріалів – на 5,1%.

У постачанні електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря обсяги виробництва продукції проти січня–лютого 2015р. зменшились на 1,6%.

В січні 2016р. реалізовано промислової продукції (товарів, послуг) на 2,2 млрд.грн, з неї продукції добувної та переробної промисловості – на 0,9 млрд.грн.

В області 42,4% від загального обсягу реалізованої промислової продукції належить підприємствам Хмельницького, 26,5% – Нетішина, 9% – Кам’янець-Подільського району.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 2

  1. Це, як і сепаратизм, якраз і є наслідком т.з. «революції гідності» (я б перевразував – негідності). Насправді ж ніякої революції (та і мети її робити) не було, бо ніхто не збирався змінити і не змінив суспільно-політичний та економічний лад в державі. Як був «дикий» капіталізм з олігархами при владі, так і залишився ще «дикі ший» з «новими старими» олігархами. «Вор у вора дубинку украл». А щодо гідності, то насправді був звичайний егоїзм, підступність та заздрість (до тих, хто вже встиг накрасти) основної частини т.з. «низової» складової цієї «революції», тобто тих, хто безпосередньо «хуліганив» на майданах. І цих людей, і їхню підспудню (майже на рівні інтуїції) мотивацію досить успішно використали ті, хто потім прийшов до влади. І знову це використовують ті, хто зараз хоче прийти до влади. А безпосередньою успішно роздмуханою “іскрою” було те, що Янукович «зруйнував» надію тих, хто думав, що після підписання відповідної угоди з Європою, можна буде зразу, або втекти туди в Європу (був обіцяний безвізовий режим, якого і досі немає), або, нічого не роблячи («нахаляву»), зразу добре зажити на Україні. В кінці кінців зрозумійте, що наслідком цієї «революції» якраз і є хаос і безлад та розвал України, як нації, яка тільки формувалася, так і держави, та загибель людей і основних фондів.

    • З виправленнями:Це, як і сепаратизм, якраз і є наслідком т.з. «революції гідності» (я б перефразував – негідності). Насправді ж ніякої революції (та і мети її робити) не було, бо ніхто не збирався змінити і не змінив суспільно-політичний та економічний лад в державі. Як був «дикий» капіталізм з олігархами при владі, так і залишився ще «дикі ший» з «новими старими» олігархами. «Вор у вора дубинку украл». А щодо гідності, то насправді був звичайний егоїзм, підступність та заздрість (до тих, хто вже встиг накрасти) основної частини т.з. «низової» складової наших «революціонерів», тобто тих, хто безпосередньо «хуліганив» на майданах. І цих людей, і їхню підспудню (майже на рівні інстинктів) мотивацію досить успішно використали ті, хто потім прийшов до влади. І знову це використовують ті, хто зараз хоче прийти до влади. А безпосередньою успішно роздмуханою «іскрою» було те, що Янукович «зруйнував» надію тих, хто думав, що після підписання відповідної угоди з Європою, можна буде зразу, або втекти туди в «омріяну» Європу (був обіцяний безвізовий режим, якого і досі немає), або, нічого не роблячи (по суті – «нахаляву»), зразу добре зажити на Україні. В кінці кінців зрозумійте, що наслідком цієї «революції» якраз і є хаос і безлад та розвал України, як нації, яка тільки формувалася, так і держави, та загибель людей і основних фондів.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.