На Хмельниччині діятиме 17 бюро правової допомоги

Постановою Кабінету Міністрів “Про реформування територіальних органів Міністерства юстиції та розвиток системи надання безоплатної правової допомоги” передбачено ліквідацію в Україні 586 територіальних органів Мін’юсту на районному та міському рівнях і утворення 428 бюро правової допомоги, підпорядкованих місцевим центрам з надання БВПД.

У Хмельницькій області з 1 липня 2016 року такі бюро діятимуть у 17 райцентрах. Саме вони забезпечуватимуть громадян, які не в змозі оплатити послуги юриста, правовим захистом та надаватимуть доступ до онлайнпослуг Міністерства юстиції.

“На Хмельниччині на повну силу впроваджуються реформи Міністерства юстиції. Наша область першою в Україні передала повноваження органів юстиції щодо реєстрації бізнесу і нерухомості до органів місцевого самоврядування. Тобто децентралізація у юстиції — це доконаний факт”, — наголосив начальник Головного територіального управління юстиції у Хмельницькій області Віктор Худняк, пише “Поділля ТВ”.

“Як свідчить статистика, 80 % громадян, які звертаються до місцевих центрів з надання БВПД, потребують лише первинної правової допомоги, решта 20 % — вторинної. У бюро діятиме змішана модель надання правової допомоги: тут і консультуватимуть, і прийматимуть звернення про надання безоплатної вторинної правової допомоги, і здійснюватимуть безпосереднє представництво інтересів клієнтів у суді”, — пояснила заступник директора Регіонального центру з надання БВПД Олена Варфоломєєва.

Планується, що у бюро працюватимуть двоєтроє фахових юристів, які не лишенадаватимуть правову  допомогу, але й допомагатимуть користуватися онлайн сервісами Мін’юсту.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 4

  1. Одні і ті ж особи змінють таблички на кабінетах

  2. Справді! Ми вже бачимо ці призначення. Начальник Славутського РАГСу дівчинка яка співає в кабаку. Звернулась раз, другий……студенти на другому курсі більше знають а ніж така завідуюча……

  3. Це справді що поміняють тільки таблички.Вже ми побачили ці призначення. Завідуюча Славутського РАГСу – співачка в кабаку. Звернулась раз,другий ….. це юрист? Та студенти на другому курсі краще знають….В цьому призначенні перемогли високфі підбори та коротка спідниця…..

  4. О да! Я погоджуюсь з попереднім коментарем.Прийшли подавати заяву на реєстрацію шлюбу то ця “зіркова завідуюча ” не могла двох слів до купи скласти не говорячи про якусь консультацію. Зразу зрозуміло це призначення.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.