На Хмельниччині недокомплект поліцейських становить 500 осіб – Семенишин

На Хмельниччині недокомплект працівників поліції становить 500 осіб.

Про це в прямому ефірі місцевого ЗМІ сказав виконуючий обов’язків начальника Головного управління поліції у Хмельницькій області Микола Семенишин.

Він озвучив, що, зокрема, не вистачає 78 оперативників, 65 слідчих, 45 працівників кримінальної поліції, 21 працівника чергової частини.

“Сьогодні йде вал заяв до поліції від громадян – за перший I квартал розглянули понад 25 тисяч повідомлень про правопорушення, що на 30% більше порівняно з минулим роком. Тому бачимо, що базові служби необхідно доукомплектовувати, щоб зняти навантаження”, – зазначив Семенишин.

У прес-службі ГУ НП в області “Незалежному громадському порталу” уточнили, що як тільки Національна поліція України затвердить їм постійний штатний розпис, розпочнеться конкурсний набір на вакантні посади. Відбір кандидатів здійснюватимуть новостворені поліцейські комісії.

“Затвердження постійного штатного розпису працівників поліції Хмельниччини очікуємо з дня на день”, – додала керівниця поліції прес-служби Інна Глега.

Як повідомляв УНІАН, за підсумками атестації із 2078 діючих правоохоронців Хмельницької області звільнено 303 людини або 14,6%.

Атестація поліцейських тривала з 11 січня до кінця лютого цього року.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 4

  1. Так а навіщо Ви незаконно позвільняли 320 чоловік на підставі висмоктаних з пальця висновків атестаційних комісій про невідповідність займаній посаді?!

    • Ніколи не кажи ніколи? Вперед гардемаринські поліцейські! Тільки не покривайте бувших. По мелюзгі навіть! Памятайте,що тепер вони будуть дихати Вам в потилцю!

    • “незаконно звільнені” : елементарно не знали своїх службових обов’зків, по питаннях Конституції,Законів України в межах службової необхідності взагалі нонсенс, по загальних питаннях,як для громадян, котрі мають бути взірцем і прикладом взагалі було смішно чути їх відповіді. І головне і мабуть саме те ,що вплинуло на прийняте рішення,що до звільнення була інф-ія з внутрішньої безпеки та громадян з фактажем по цілому ряду порушень праціниками міліції. І на завершення,очищеня органів буде проводитись і далі і це вже завдання тих працівників,які пройшли атестацію і призначенні керівниками.

  2. Недокомплект недополіцейских…

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.