У квітні розпочнеться перший етап ремонту доріг на Ізяславщині

Борис Яцков, депутат Хмельницької обласної ради, фракція Блок Петра Порошенка, голова Ізяславської райдержадміністрації провів робочу робочу зустріч із керівництвом служби автомобільних доріг у Хмельницькій області, ДП “Хмельницький облавтодор”, працівниками сектору житлового – комунального господарства, управління фінансів та інших окремих структурних підрозділів райдержадміністрації.

2

Предметом зустрічі стала організація ремонтних робіт автомобільних доріг загального користування Ізяславщини.

“Всі ми знаємо, у якому стані знаходяться деякі місцеві дороги загального значення в Ізяславському районі. Тому наше першочергове завдання – провести ремонтні роботи автодоріг у районі у найкоротші терміни. Протягом останніх років суттєво погіршилась та перейшла критичний рівень ситуація з фінансуванням дорожньої галузі, що унеможливлює забезпечення належного стану дорожнього господарства. На 2016 рік в бюджеті держави передбачено лише 27% від мінімальної потреби галузі. Саме тому в районі прийнята та діє Програма розвитку автомобільних доріг загального користування місцевого значення на 2015-2017 роки, якою передбачено співфінансування робіт по ремонтах доріг загального користування з бюджетів сільських рад. Ми маємо докласти чимало зусиль для раціонального використання наявних ресурсів, виділених з районного бюджету у співфінансуванні із сільськими радами Ізяславщини”, – зазначив Борис Яцков.

Оперативність вирішення цієї проблеми у першу чергу забезпечить безпеку руху на дорогах та попередження виникнення аварійних ситуацій, окрім того дасть можливість зняти соціальну напругу, пов’язану з цим питанням.

Під час наради присутніми узгоджено низку підготовчих робіт, які потрібно виконати перед початком ремонту доріг, а також етапи проведення ремонтних робіт. Крім того, було визначено примірний алгоритм співпраці із Службою автомобільних доріг у Хмельницькій області та ДП “Хмельницький облавтодор”.

Перший етап ремонтних робіт розпочнеться з 1 квітня поточного року у напрямку Білівської, Ріпківської та Тишевицької сільських рад.

 

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.