За неповних два роки хмельницькі “есбеушники” вилучили 1,4 кг вибухівки і близько 9,5 тисяч набоїв

Протягом 2015-2016 років співробітники УСБУ у Хмельницькій області у взаємодії з поліцією  вилучили з незаконного обігу 2 ручних гранатомети, 2 автомати Калашникова, вибуховий пристрій, 6 пістолетів, 34 гранати, 1,4 кг вибухівки, а також близько 9,5 тисяч набоїв різного калібру.

Про це повідомляє прес-група Управління СБУ в області.

За матеріалами Управління відкрито 12 кримінальних проваджень за ознаками злочинів, передбачених ч.1 ст. 363 КК України.

Однією з причин збільшення незаконного обігу зброї фахівці називають  її незаконне переміщення із зони проведення Антитерористичної операції. СБУ у взаємодії з іншими правоохоронними органами виявляє та вилучає незаконні «арсенали» зброї.

Минулого року правоохоронці затримали групу псевдоайдарівців, які підозрювались у вчиненні розбійних нападів на території Луганської області під виглядом бійців батальйону. У затриманих вилучили вогнепальну та холодну  зброю, гранату та набої різного калібру.

На залізничному вокзалі обласного центру був затриманий  військовослужбовець полку спецпризначення, який  незаконно вивіз із зони АТО засоби ураження. Він намагався доправити два  гранатомети  і п’ять  гранатна Сумщину. У помешканні військовослужбовця під час обшуку було вилучено ще дві гранати та  понад 300 набоїв  різного калібру.

Вже на початку цього року правоохоронці затримали військовослужбовця, який, повертаючись із зони АТО, віз боєприпаси. У його речах знайдено два споряджені магазини до автомата АК-74 і набої.

У лютому ц.р. під час обшуків, проведених співробітниками СБУ та кримінальною поліцією у кількох мешканців Хмельницької області, які нібито займались волонтерською діяльністю, виявлено та вилучено 3 елекродетонатори, 2 гранати РГД, два пістолети і револьвер, 2 димові міни, 5 сигнальних ракет, штик-ножі армійського зразка, а також  близько 1200 набоїв різного калібру.  До ЄРДР внесено відомості про кримінальне правопорушення за ч.1 ст. 263 (незаконне поводження зі зброєю) КК України.

В Управлінні Служби безпеки України у Хмельницькій області діє телефонна лінія  довіри: (0382) 65-12-57. Ця пряма лінія призначена для конфіденційних звернень  з питань, що стосуються  підготовки або скоєння особливо небезпечних злочинів із застосуванням зброї та вибухівки, незаконним зберіганням засобів ураження.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Один коментар

  1. Саме головне досягнення Хмельницьких СБУшників було у лютому 2014-го коли вони на відміну від деяких своїх колег на заході і на сході не віддали радикалам (а простіше сказати – бандитам) зброю, вибухівку та таємні документи.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.