Журналісти показали будинок Лабазюка за 2 млн. грн в Конча-Заспі

На місці колишнього дитячого табору в Конча-Заспі під виглядом реконструкції збудували півсотні будинків, власниками котрих зокрема виявилися екс-міністр оборони, суддя ВГСУ, дочка екс-прокурора Києва, народний депутат і ще низка цікавих людей.

Про це йдеться у сюжеті телепрограми «Наші гроші».

Зокрема, обзавівся тамтешньою хатинкою народний депутат з Хмельниччини Сергій Лабазюк (площа 650 кв м за 2.3 млн грн.). Цей дім він показав у своїй декларації за 2014 рік.

лабазюк-будинок

За майновим реєстром, дорогий будинок має призначення житлового корпусу типу А в оздоровчому комплексі сімейного типу.

“Мене не здивувало таке призначення, оскільки на території держави поширен різні форми власності. Коли купував цю нерухомість, то проконсультувався, вона є цілком законною”, – прокоментував Лабазюк.

Крім цього, його родинна фірма ПП «Аграрна компанія 2004», як стверджують “Наші гроші”, за останні роки натендерила понад 300 млн грн. на ремонт доріг у рідній депутату Хмельницькій області.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 30

  1. При чем здесь зависть! Он не просто богатый дядька, он народный депутат! А зачем ему дом в Конче? Он что избрался от Хмельнитчины, ничего хорошего здесь не сделал и теперь драпает в Киев? Чтобы дети в столице жили? ЗАЧЕМ ТАКОЙ ДЕПУТАТ? Плевать ему на нас и на нашу землю! Если он ничего не делает для того, чтобы его детям хотелось жить на Хмельнитчине, зачем он нужен, такой народный представитель? Он представитель собственных карманов! Его это даже не унижает, как бы унизило нормального политика! Кто он после этого? Ничтожество с мешком денег! Гадко и противно!

  2. Лабазюк официйно декларуе свои статки и платить податки !!!!! Официйно!! В раду вин йшов не бидолахою, а успишним бизнесменом!!!! Тому ничого дивного, вид лежання на дивани багато не досягнеш!!!

  3. От и задавила всех доброжелателей жаба) тут и ” друзья” все нарисовались

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.