На Хмельниччині прокуратура через суд повернула у власність держави 235 га с/г земель

Апеляційний суд Хмельницької області задовольнив позовні вимоги органів прокуратури і визнав недійсними договори оренди сільськогосподарських земель загальною площею 235 га у Красилівському районі та скасував рішень про їх державну реєстрацію.

Про це повідомляє у прес-служба обласної прокуратури.

Як з’ясували органи прокуратури, у квітні минулого року між Головним управління Держземагентства у Хмельницькій області та місцевою жителькою було укладено 6 договорів оренди зазначених земельних ділянок, розташованих на території двох сільських рад району, для ведення фермерського господарства.

Однак, всупереч вимогам законодавства, укладення цих угод відбувалось без обов’язкового затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель, яка повинна бути підставою для визначення орендної плати.

Таким чином, за рішенням суду припинено незаконну оренду 235 га земель орієнтовною вартістю понад 7,2 млн гривень, які підлягають поверненню державі.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 2

  1. КРАСИЛІВ БАНДИТСЬКИЙ
    Про красилівське злодійство останнім часом стали писати дуже часто, але то далеко не все. Покищо вся Україна дізналася про про красилівського міліонера, а може й міліардера, директора агрегатного заводу, в районі і в області – про корупціонера голову районної ради, про те, що окремі ділки вкрали 10 тисяч гривень на ремонті хати інваліда війни, про міліонершу, яка прихопила державної землі на 7,2 мільйони гривень … А скільки ще є прихоплених на дурняк і земель, і ставків, і всього іншого іншого.
    Чомусь ніхто не порушує питання про красилівський стадіон, кінотеатр, приміщень МРЕО, перукарні …
    Багато людей знають і про інші факти і можуть продовжити цей перелік
    Коротше, Красилів став бандистським.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.