У Хмельницькому буде молодіжний хаб

У Хмельницькому незабаром з’явиться сучасний центр для молоді. На сьогоднішньому засіданні виконкому було прийнято рішення про безоплатне виділення хмельницькій обласній молодіжній громадській організації “Територія” комунального приміщення площею 297 квадратних метрів терміном на два роки.

Молодіжний хаб буде знаходитись у приміщенні будинку побуту за адресою вул. Інститутська, 5.

На сайті міської ради петиція про створення цього хабу набрала вже 498 з 500 необхідних голосів. У тексті петиції розшифровується, що хаб – це “публічний простір нового типу, де в рамках однієї локації можна консолідувати всі зусилля для розвитку культурних та соціальних проектів для міста”.

12421267_1035589239844408_747355636_n

Хмельницька обласна молодіжна громадська організація “Територія”, що також організовує у Кам’янці-Подільському фестиваль Республіка. У Хмельницькому створила декілька великих графіті на багатоповерхівках, а також малюнок на музичній школі No.1 , що на вул. Проскурівській.

Молодіжний хаб може бути платформою для самоорганізації міської активної спільноти, майданчиком для проведення форумів, конференцій, концертів, лекцій та майстер-класів, простором для співпраці активних молодіжних спільноті міста: активістів культури, IT, велоруху, молодіжних ГО тощо.

“До того ж створення такого простору в місті буде прикладом актуалізації та трансформації об’єкта комунальної власності відповідно вимогам сучасного суспільства”, – зазначено у петиції.

За словами міського голови Олександра Симчишина, ремонт приміщення площею 297 квадратних метрів буде проводитись силами ХМОМГО “Територія”. А виділення цього приміщення на безоплатній основі повністю виправдане, оскільки соціальна складова створення молодіжного хабу у Хмельницькому цілком очевидна. На сьогодні подібного місця у місті немає.

 

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 3

  1. ух ти, круто. молодіжний хаб – це реально круто! Коли вже почне працювати?

  2. Почне працювати, коли сесія прийме рішення про надання приміщення. Виконком – це перша ланка, остаточне слово за депутатами. От і подивимось. А наші депутати-забудовники могли б і допомогти з ремонтом, але то навряд, їм економічної вигоди немає…

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.