Сільській амбулаторії на Старокостянтинівщині агропідприємство подарувало новий електрокардіограф

Оновлення медичного обладнання у сільських медзакладах нині є радше винятком, ніж правилом. Тим більше приємно, коли вартісний медичний прилад придбаний за спонсорські кошти.

23 березня новий електрокардіограф урочисто передали у Підгірнянську амбулаторію загальної практики сімейної медицини. Медичне обладнання придбано за спонсорські кошти, надані сільськогосподарським підприємством “Енселко-Агро”. Допоміг безпосередньо представник фірми  Юрій Кондратенко за ініціативою сільського голови Івана Катренюка.

Вартість такого вкрай необхідного медичного приладу складає понад 18 тис. грн. Головний лікар Підгірнянської амбулаторії Олександр Баранов зазначив, що відтепер сільським мешканцям не потрібно буде їздити до районного центру, щоб зробити ЕКГ.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 2

  1. за “поганих” радянських часів всі села розвивались за рахунок колгоспів – будували дороги, школи, дитсадки, проводили світло, воду, газ, а зараз мільярдер, який нічого не вкладає у розвиток села став “героєм” України – витратив аж 18 тисяч гривень на амбулаторію.

    • Да! дуже велика новина! що якись міліардер кинув “костомашку” голодним селянам уже майже жебракам !! УРА!! та урочисто відкрив і написав в Усіх ЗМІ!! УРААААААААААААА!!!!!!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.