Фінінспекція засумнівалася в законності зведення багатоповерхівки впритул до хмельницького комунального ліцею

За словами начальника Державної фінансової інспекції в області Володимира Крупи, ревізія Хмельницького обласного спеціалізованого ліцею-інтернату поглибленої підготовки учнів у галузі науки (належить обласній раді – НГП) встановила факт передачі директором ліцею Юрієм Курманським приватній фірмі “Діта” права користування земельною ділянкою площею 1,3 гектари для будівництва багатоквартирного будинку.

Про це він заявив на засіданні колегії ОДА у вівторок

“Договір суперфіції був укладений без проведення передбаченого земельним законодавством продажу на конкурентних засадах і земельних торгах. Адже зазначена ділянка належить територіальній громаді міста Хмельницького в особі Хмельницької міської ради та знаходиться в постійному користуванні ліцею-інтернату договір суперфіцій мав укладатись із власником земельної ділянки”, – наголосив начальник Державної фінансової інспекції Володимир Крупа.

Фото НГП

Фото НГП

Також він зазначив, що у вирішенні цього питання сподівається на підтримку органів прокуратури, міської та обласної ради.

“Колишні керівники обласної ради сприяли заключенню цього договору і не офіційно заставили Курманського цей договір підписати. Я розумію, що там ведеться будівництво. Сподіваюся, що будуть вжиті всі заходи, щоб привести цей договір у відповідність до чинного законодавства”, – зазначив керівник фінінспекції.

Згідно з даними Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, договір суперфіції діє до грудня 2017 року. Комунальний ліцей передав в користування “Діті” 1,3 га, які є частиною земельної ділянки площею 4,9781 га.

InformDovidka11InformDovidka12

За відомостями земельного кадастру, земля 4,9781 га (6810100000:16:007:0380) має цілове призначення для будівництва та обслуговування будівель закладів освіти (код 03.02).

vytiag

Засновником ПФ «Діта» є колишній депутат Хмельницької міської ради від ВО «Батьківщина» Михайло Кіперман.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 7

  1. Кіперман нагнув не одну установу з допомогою в.о.мера та за короткий час хапнув багато ласих кусків-гектарів. Зверніть увагу, що всі рішення сесії по суперфіціям голосувались за пданням депутата Скочеляса без погодження з юридичним відділом міськвиконкому. про що раніше неодноразово писала Альона Береза.

    • МИХАЙЛО КІПЕРМАН- ЩЕ ТА ГНИДА…. І ЯК ДИРЕКТОР ФІРМИ …. І ЯК ЛЮДИНА… ДО РЕЧІ – В КОРИДОРІ БІЛЯ ЖІНОЧОГО ТУАЛЕТА ВИСИТЬ ВІДЕОКАМЕРА …. КІПЕРМАН РАХУЄ СКІЛЬКИ РАЗ ПРАЦІВНИЦІ ТУДИ ХОДЯТЬ ТА РОБИТЬ ЗАУВАЖЕННЯ….А ЯКЩО ПРОБЛЕМИ ЗІ ШЛУНКОМ ЧИ НЕТРИМАННЯ СЕЧІ….ХІ ХІ… НЕГОЖЕ ТАК СЕБЕ ПОВОДИТИ ВЛАСНИКУ ФІРМИ….

      • Как сотрудник компании, авторитетно заявляю – понятия “женский туалет” в принципе здесь нет))) а уж тем более, на входе “камеры”. Такой бред от зависти не иначе пишут.)) Двери в компании от крыты – заходите и смотрите, прежде чем такую ерунду писать, проверьте факты.

  2. Варіант ПЕРШИЙ: директора Куманського садят в тюрьму, а Діта зносить будинок. Держреєстратора виганяють з роботи. Варіант ДРУГИЙ: Всі лишаються на місцях, Діта здає будинок і отримує прибутки, якими ділеться з мером міста. До пана Тараненко. Чому не має автора статті??? Автор мав би наголосити, що на 1.3 га можна побудувати мінімум шість будинків!!! А поставте два варіанти на голосування читачів, і через пів року побачим, чим то все закінчеться. Слабо…

    • дурню, причому тут мер міста? не будь дебілом, чи читати не вмієш? Обласна рада, директор ліцею обласної ради.

  3. Куманського вже раз мало непосдили, коли він був начальником міського управління освіти, його тихенько “УШЛІ”, то ві видно непокаявся, п. Юрію тюрьма за вами плаче.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.