У Хмельницькому сквер на честь Кузьми можуть назвати аж у червні

Депутати та топонімічна комісія підтримали петицію про перейменування одного з скверів міста на честь Кузьми Скрябіна. Однак через плутанину у проекті рішення сесії, сквер перейменують аж у червні. Тепер, відповідно до процедури, ще два місяці триватимуть громадські обговорення цього рішення.

Сьогодні члени топонімічної комісії після тривалої дискусії підтримали рішення про перейменування на честь відомого українського співака Андрія Кузьменка скверу на вул.Гагаріна між будівлею Хмельницької обласної філармонії та будівлею готелю “Центральний”.

Фото Афіни Черкезової, НГП

Фото Афіни Черкезової, НГП

Фото Афіни Черкезової, НГП

Фото Афіни Черкезової, НГП

Проти цього рішення наполегливо виступала Світлана Кабачинська. На її думку, Кузьма нічого не має до нашого міста і називати його ім’ям топонімічний об’єкт у центрі недоречно. Також вона переконана: якщо молодь ініціює створення такого скверу, вона і має закупити і посадити дерева та створити новий сквер, а не перейменовувати наявний.

Також один з членів топонімічної комісії Володимир Швець зазначив, що через брак досвіду у нового депутатського корпусу, прийняття рішення по першій зареєстрованій петиції пішло шкереберть.

Замість того, аби петиція після набрання необхідних 500 голосів, спершу потрапила до топонімічної комісії, а тільки потім до депутатів на сесію, все відбулось навпаки. Тож, якби члени топонімічної комісії проголосували проти, це був би крок всупереч рішення сесії міської ради. Фактично, топонімічна комісія не мала альтернативи у цьому голосуванні.

До того ж у рішенні сесії є пункт про проведення громадського обговорення. На думку комісії Михайла Кривака, набрання петицією 500 голосів і було обговоренням, однак через те, що проект рішення сесії готувався не профільним управлінням ЖКГ, трапилась така плутанина і перейменування затягується ще на два місяці.

Нагадаємо, що місцева петиція про створення у Хмельницькому скверу імені Кузьми Скрябіна першою була зареєстрована на сайті міської ради. Необхідні 500 голосів вона набрала за 7 днів, а на сьогодні її підписали 606 людей.

На сесії міської ради 16 березня депутати доручили управлінню житлово-комунального господарства розробити проект благоустрою скверу. На сьогодні там є 16 лавок та клумби з голою землею.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 3

  1. 1some_inexistent_file_with_long_name.jpg

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.