Учасник смертельного ДТП у Кам’янці-Подільському намагався через суд зняти арешт зі свого позашляховика

Екс-депутат Кам’янець-Подільської міської ради, один із учасників смертельного ДТП Ярослав Крочак намагався через суд зняти арешт зі свого автомобіля Тойота «Land Cruiser».

Про це йдеться в ухвалі слідчого судді Хмельницького міськрайонного суду опублікованій в Єдиному державному реєстрі судових рішень.

Адвокат Ярослава Крочака стверджує, що «на момент накладення слідчим суддею арешту на автомобіль, а також на даний час, ОСОБА_2 (Ярослав Крочак, – НГП) не перебуває ні у статусі підозрюваного, ні у статусі обвинуваченого та не являється тією особою, яка в силу закону має нести цивільну відповідальність за шкоду, завдану іншим особам».

Також захисник екс-депутата наголосив, що на данний час у вказаному кримінальному провадженні його підзахисний перебуває у процесуальному статусі потерпілого, оскільки вчиненим кримінальним правопорушенням йому заподіяно фізичної, моральної та матеріальної шкоди.

У свою чергу прокурор та слідчий виступили проти задоволення клопотання щодо зняття арешту з автомобіля.

Слідчий суддя Хмельницького міськрайонного суду Хмельницької області Світлана Бурка теж вирішила відмовити у задоволенні клопотання. Відповідна ухвала оскарженню не підлягає.

Нагадаємо, що 17 листопада 2015 року неподалік гіпермаркету «Епіцентр» у Кам’янці-Подільському сталася жахлива ДТП, в результаті якої загинуло 3 осіб, ще 3 людей госпіталізували. Відбулось зіткнення вантажного Мерседеса та автомобіля Тойота «Land Cruiser», який зніс автобусну зупинку, де знаходились загиблі.

На обидва автомобілі було накладено арешт. Спочатку його намагався оскаржити власник вантажного Мерседеса, однак суд не задовольнив його клопотання.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.