Забудовник продає службові паркомісця поліції Хмельницького – громадський активіст

Громадський активіст Андрій Попик на своїй сторінці у Фейсбук зазначив, що на місці будівництва критої автостоянки на “Співочому полі” управлінням поліції з’явилось оголошення про продаж паркомісць.

«Тепер вже на місці будівництва стоїть “вагончик” з продажу паркомісць.

Паркомісця продаються від 50000 грн до 120000 грн (ті що поближче до заїзду). Середня ціна місця 75000 грн, а всього, як кажуть продавці, порядка 200 паркомісць.

Отже 200х75.000 = 15.000.000 грн.

Ця земельна ділянка (6810100000:03:008:0019) була надана в постійне користування Управлінню міністерства внутрішніх справ України в Хмельницькій області влітку 2013 року.

В рішенні міської ради значилось:

Цільове використання, підстава та категорія земель:

для розміщення та обслуговування автостоянки СЛУЖБОВИХ АВТОМОБІЛІВ (рішення двадцять п’ятої сесії міської ради від 12.06.2013р. №32)

ТОБТО:

1) Міська рада виділила міліції в користування земельну ділянку, аби та зробила стоянку для службових автомобілів (яким нема де паркуватись на вул. Зарічанській).

2) А тепер від імені фірми забудовника продаються паркомісця на цій ділянці на загальну суму 15 мільйонів гривень.

Посилання на рішення міської ради:

http://khmelnytsky.com/index.php?option=com_content&view=article&id=18723%3A58-q———————–q&catid=492%3A—6—30102013&Itemid=543

Ось так. Поки хтось воює на сході, хтось збирає останні копійки і возить бійцям спорядження, а якийсь міліцейський/поліцейський начальничок робить хорошенький гешефт.

Як думаєте, чи знає керівник обласної поліції Микола Семенишин, що якісь ділки вже розпродують його службову стоянку?

І скільки недоотримав бюджет міста від такої оборудки?»

 

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 2

  1. Скотиняки таки!!!!!!!!!!!!!!!!

  2. НЕОБХІДНО ЩОБ НОВИЙ МІСЬКИЙ ГОЛОВА ЗАЛУЧИВ В КОМІСІЮ ОРГАНИ ПРОКУРАТУРИ, СБУ ТА ОБОВЯЗКОВО ПОВІДОМИТИ НАЦІОНАЛЬНУ ПОЛІЦІЮ УКРАЇНИ ПРО НЕПРАВОМІРНІ ДІЇ ПРАЦІВНИКІВ (КОЛИШНЬОГО УМВС УКРАЇНИ В ХМЕЛЬНИЦЬКІЙ ОБЛАСТІ, ЯКЕ РЕОРГАНІЗОВАНО У УПРАВЛІННЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ В ХМЕЛЬНИЦЬКІЙ ОБЛАСТІ), ТАК ЯК РІШЕННЯМ СЕСІЇ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ВИДІЛЕНО ЗЕМЕЛЬНУ ДІЛЯНКУ В РОЗМІРІ 0,5ГА (ДЛЯ БУДІВНИЦТВА ПАРКОВКИ ДЛЯ ПРАЦІВНИКІВ УМВС УКРАЇНИ В ХМ.ОБЛ., А НА ДАНИЙ ЧАС ФАКТИЧНО УЖЕ ОФІЦІЙНО ПРОДАЮТЬСЯ ПАРКОМІСЦЯ ПІДРЯДНИКОМ ДАНОГО БУДІВНИЦТВА-ХОРОША СХЕМА МІЛІЦЕЙСЬКА…, ЗА ЯКУ САМІ СЕБЕ МІЛІЦІОНЕРИ НЕ ПРИТЯГНУТЬ ДО ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ!!! КРАЩЕ Б МІСЬКА РАДА ВІДДАЛА Б ЦЮ ЗЕМЕЛЬНУ ДІЛЯНКУ ПІД ЩОСЬ ІНШЕ, НАБАГАТО КОРИСНІШЕ ДЛЯ МІСТА…АБО Ж НОВИЙ МІСЬКИЙ ГОЛОВА В ДОЛІ!!! ТОМУ НЕОБХІДНО РОЗІБРАТИСЯ ЯК ЦЕ ДЕРЖАВНИЙ ОРГАН(ПОЛІЦІЯ), ЯКИЙ ФІНАНСУЄТЬСЯ ІЗ ПОДАТКІВ МЕШКАНЦІВ МІСТА, ТА ЯКИЙ Є НЕ ПРИБУТКОВОЮ ОРГАНІЗАЦІЄЮ, – МАЄ ОФІЦІЙНО НАЖИВАТИСЯ НА МІСЬКІЙ ЗЕМЛІ, А МИ ПРОСТІ МЕШКАНЦІ НІЧОГО НЕ ОТРИМАЛИ В БЮДЖЕТ…!?

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.