Знову про вибори

22 березня 2016 року в 00 годин 03 хвилини, голова фракції БПП у Верховній Раді України Юрій Луценко в програмі Андрія Куликова «Свобода слова» на каналі ICTV сказав буквально наступне: «Навіщо нам нове виборче законодавство? У нас що в країні нічим займатись, крім нового виборчого Закону?» Тобто, на його думку минула і нині діюча пропорційно-мажоритарна система достатня для формування Українського парламенту.

Із коаліційної угоди

  1. РЕФОРМА ВИБОРЧОГО ЗАКОНОДАВСТВА

Протягом І кварталу 2015 року

  1. Забезпечення підзвітності і дієвості парламенту, стабільності партійної системи та можливості для ротації політичних еліт

1.1. Відмова від змішаної (пропорційно-мажоритарної) виборчої системи та запровадження пропорційної виборчої системи виборів до Верховної Ради України, за якої виборці матимуть можливість голосувати за конкретних кандидатів в багатомандатних виборчих округах (пропорційна система з відкритими списками);

1.1. Забезпечення законодавчого закріплення відповідальності суб’єктів виборчого процесу за порушення вимог виборчого законодавства;

1.2. Посилення відповідальності політичних партій за невиконання ними вимог щодо відкритості та прозорості фінансування їхньої діяльності. (кінець цитати)

Ось така обіцянка-цяцянка! А дурневі радість? Знову мажоритарники-гречкосії? Народ/електорат! Готуй мішки на гречку! Тільки добре подумай! Щоб потім «не скиглить!».

Редакція сайту не впливає на зміст блогів і не несе відповідальність за думку, яку автори висловлюють на сторінках "Незалежного громадського порталу"

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Віталій Швед

Віталій Швед

Експерт з виборчих питань

Коментарів: 2

  1. Варто дослухатись. Кращої і об’єктивнішої думки наразі не існує

  2. Так. а посмотрите результаты Кривого Рога – 500 бюджетных грн + бесплатный подвоз и прочее. Ну, там , допустим, город растянут на 120-130 км. А Хмельницкий с востока на запад километров 20-25. Так что подвоз не актуален, а все остальное – таки да! А вот премьериада в Верховной Раде очень стала напоминать предвыборную подготовку. Особенно вчера Юрий Виталиевич вечером выдал – БПП может выйти из фракции и тогда на выборы? Даже Матвей Ганапольский чуть со стула не упал!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.