З початку року платники податків Хмельниччини віддали на потреби армії понад 50 млн. грн

З початку цього року платники податків Хмельницької області віддали на потреби Збройних Сил України 50,9 мільйона гривень військового збору. Це на 10 мільйонів гривень перевищує надходження відповідного періоду минулого року.

Найбільшу частку надходжень на зміцнення обороноздатності України внесли працівники промислових підприємств та бюджетники краю. А загалом з часу введення військового збору, тобто з 3 серпня 2014 року, подоляни сплатили до державного бюджету 293 мільйони гривень цього патріотичного податку.

Нагадаємо, що ставка військового податку у 2016 році не змінилася. Платниками військового збору є фізичні особи – резиденти та нерезиденти, які отримують доходи в Україні. Відповідальними за утримання (нарахування) і сплату (перерахування) військового збору до бюджету є роботодавці, що нараховують доходи у вигляді заробітної плати на користь платника податків; податкові агенти (для оподатковуваних інших доходів із джерела їх походження в Україні).

Відтак, відповідно до норм Податкового кодексу оподатковується заробітна плата, інші заохочувальні та компенсаційні виплати. Військовий збір також стягується з виграшу в державну та недержавну грошову лотерею, виграшу гравця, отриманого від організатора азартної гри. Оподаткуванню підлягають теж доходи, які платник отримав згідно з цивільно-правовими договорами (договори підряду) за виконання робіт (надання послуг), сума яких відображається в акті приймання-передачі виконаних робіт (наданих послуг).

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.