У Симчишина викинуть 1,3 млн. грн на перевезення посадовців представницькими автівками

Хмельницький міськвиконком акцептував пропозицію з перевезення посадових осіб міської ради та її виконавчого комітету на загальну суму 1 млн. 333 тис. грн.

Про це повідомляється у “Віснику державних закупівель”.

Переможець торгів – Комунальне підприємство по організації роботи міського пасажирського транспорту має забезпечувати високоякісну організацію перевезень посадовців. Кількість посадових осіб, у розпорядженні яких на протязі робочого дня має перебувати окремий легковий автомобіль, становить 13 осіб.

Для обслуговування керівництва міської ради та її виконавчого комітету підприємство забезпечує не менш як трьома автомобілями представницького класу.

Для обслуговування делегацій, які перебувають з візитом у Хмельницькому, комунальники повинні забезпечити перевезення одним мікроавтобусом з кількістю посадочних місць не менше восьми.

Розрахунок вартості послуг учасником здійснюється, виходячи з вартості сукупного проїзду усіма автомобілями 16476,67 км. шляху та сукупного часу експлуатації (простою) 1904,67 годин в кожний повний місяць до 31 грудня 2016 року включно.

Єдиним конкурентом виступило Комунальне автотранспортне підприємство Хмельницької обласної ради, пропозиція якого була вищою на 11%.

Довідка НГП. Протягом 2010-2015 років хмельницький міськвиконком натендерив пасажирських перевезень на 6 млн. 692 тис. грн.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 12

 1. Почали економити.
  Минулого року було 1,5 мільйонів
  Зараз 200 тисяч зекономили.

  • Ще б пак минулого року бензин майже по 30грн був, а нині майже вдвічі дешевше)

   • в 2014 роі коли бензин був по 12 грн. виділили 1,4 млн. щороку з 2010 по 2015 року виділяли по 1, 34 млн щороку. При тому що зоплата і відрахування були зовсім іншими.
    Тому 1,3 млн в 2016 році – це значна економія.

 2. А де силка на ресурс? стаття від фонаря.

 3. http://ye.ua/news/news_24055.html

  А где Бурлик. Почему нет бурликов, почему еще мер не тикает с оплеванным лицом. Что за хамелеонский подход,

 4. отанній раз таку суму в 1,3 мільйони видяли в 2013 роі. Після того було більше. Так що це економія.

  • А чому не відмовились від автомобілів? Це ж пережиток минулого. Ніяка не економія

 5. Якщо не помиляюсь, то перебуваючи на посаді заступника голови ОДА пан Симчишин користувався громадським транспортом?
  Якби ці громадяни пересіли на велосипеди, то були б велодоріжки для всіх, бо там кортежі не передбачені…

 6. Скажіть будь ласка,які в нас пани в міській владі.Шагу ступити пішки не можуть.А чому не можна цим панам як і всім на роботу добиратись міським транспортом як усі,а то стільки коштів уходить на утриманя водіів,паливо та ін.

  • Розумієте у чому річ. На роботу добиратись на громадському транспорті ще можна, а ось як щодо службових поїдок по місту для вирішення міських питань? Чи може краще їхати пересадками, а потім ще пішки добиратись у різні райони міста? Крім того уявіть собі: приїжає делегеція х іншого міста, а ми їх на тролейбусі зустрічаєм? Як не крути, але посадовим особам необхідні службові авто, все таки не лише в кабінетах штани протирають. А стосовно суми у 1.3 млн., вважаю що сума цілком виправдана, якщо зіставити кількість кілометрів і годин, використаних протягом місяця.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.