Поліцейські відгородилися від п’яного підполковника фельд’єгерської служби, який машиною протаранив клумбу у центрі Хмельницького

Начальник обласної поліції Хмельницької області Микола Семенишин спростував інформацію про те, що п’яний правоохоронець, який ввечері 18 березня на пішоходній зоні у центрі Хмельницького збив автівкою клумбу, належить до органів поліції.

“Хочу прояснити ситуацію щодо вчорашнього інциденту на вулиці Проскурівській у Хмельницькому. Багато хто бачив, як авто з синіми номерами намагалося протаранити бетонну клумбу. За його кермом був чоловік у нетверезому стані, який поводився зовсім неадекватно. Щоб далі не поширювалися чутки про те, що це був правоохоронець, скажу, що чоловік дійсно має спеціальне звання підполковник, але фельд’єгерської служби, а не поліції. Жодного стосунку до ГУНП чи будь-якого органу поліції Хмельницької області він не має”, – про це він написав у “Фейсбуці”.

Хочу прояснити ситуацію щодо вчорашнього інциденту на вулиці Проскурівській у Хмельницькому. Багато хто бачив, як авто з…

Опубликовано Миколой Семенишиным 19 марта 2016 г.

 

Семенишин зауважив, що, відповідно до Закону України від 23.02.2006 №3475-ІV «Про Державну службу спеціального зв’язку та захисту інформації», Головне управління Державної фельд’єгерської служби України та його територіальні підрозділи включені до загальної структури Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації як підрозділи урядового фельд’єгерського зв’язку.

“Але мені дуже прикро, що людина, яка була за кермом, так заплямувала честь мундира, незалежно від того, якому підрозділу цей мундир належить”, – зазначив головний поліцейський Хмельниччини.

FB Патрульна поліція Хмельницького

FB Патрульна поліція Хмельницького

FB Патрульна поліція Хмельницького

FB Патрульна поліція Хмельницького

Патрульна поліція Хмельницького на своїй сторінці у “Фейсбуці” повідомила, що працівник фельд’єгерської служби України скоїв ДТП на службовому авто. Він поводив себе неадекватно, не виконував вимоги працівників поліції , погрожував своїм вищим званням підполковника. Патрульні поліцейські застосували фізичну силу та кайданки, що припинило неадекватну поведінку чоловіка.

Результати експертизи показало більше двох проміле алкоголю в крові, що свідчить про стан сильного алкогольного оп’яніння.

На службовця складено протокол про адміністративне правопорушення за ст.130КУпАП (Керування транспортними засобами особами в стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння ), ст.185КУпАП (злісна непокора законному розпорядженню працівника поліції) та ст.124 КУпАП (Порушення водіями правил дорожнього руху, що спричинило пошкодження транспортних засобів, вантажів, шляхів, шляхових споруд чи іншого майна).

Автівку з «синіми» номерними знаками евакуювали на штрафмайданчик.

На вулиці Проскурівській сталося ДТП з вини підполковника фельд’єгерської служби України Вчора, близько 20-ї години …

Опубликовано Патрульна поліція Хмельницького 19 марта 2016 г.

 

Довідково. Для забезпечення Верховної Ради України, Президента України, Кабінету Міністрів України, центральних і місцевих органів державної виконавчої влади, посольств, дипломатичних представництв і консульств України оперативним військово-кур’єрським зв’язком діє Державна фельд’єгерська служба України при Адміністрації зв’язку України.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Один коментар

  1. Аномера то ментовскі,а це означає що він ваш і у погонах.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.