У Симчишина презентували кандидатів на “хлібні” посади

В п’ятницю ввечері у Хмельницькій міській раді представили кандидатів на посади керівників управління комунального майна  і департаменту архітектури, містобудування та земельних ресурсів.

Про проведення громадського обговорення було повідомлено в той самий день вранці, імена кандидатів були названі безпосередньо на обговоренні о 18:00. Присутні представники громадської ради нарікали на те, що обговорення проводиться суто формально, не зважаючи на його результати, міський голова призначає тих, кого вважає за потрібне.

Так, на посаду керівника управління комунального майна претендує Мирослав Трещов з Дніпропетровської області. Раніше він очолював управління доходів департаменту фінансів Дніпропетровської ОДА, був керівником апарату Львівської облдержадміністрації.

Терещов переконаний, що комунальне майно – це матеріальна база місцевого самоврядування. На його думку, воно має приносити якомога більше доходів до бюджету та мати соціальну складову. Він планує продовжити мораторій на продаж комунального майна у певних частинах міста, а свою роботу розпочинатиме із повної ревізії всіх об’єктів.

За словами Мирослава Трещова, останні три місяці він був радником міського голови. За цей час встиг ознайомитись із роботою управління та у складі робочої групи взяти участь у ревізії комунальних приміщень міста.

Він вважає, що у Хмельницькому орендні ставки на 20-30% нижчі, ніж в інших обласних центрах і їх необхідно переглянути. Також він заявив, що структурні підрозділи міськвиконкому знаходяться у старих маленьких приміщеннях, тому для зручності слід подумати про будівництво нового приміщення у центральній частині міста.

На посаду директора департаменту архітектури, містобудування та земельних ресурсів претендує Сергій Борисюк. Колишній військовий родом з Білорусії, зараз є директором приватного підприємства “Поділля-Земінвест”.

За його словами, він погодився на запропоновану посаду, аби зробити видимим те, що відбувається у місті, впровадити кадастрові програми та зупинити будівельне беззаконня.

“Я не архітектор. Але як колишній начальник штабу вмію читати закони, накази, постанови та розбиратись. Якщо я не розумію, я йду до людини яка може і молодше за мене, але краще підготовлена.  І питаю та цікавлюсь. Не бачу в цьому нічого ганебного”, – заявив Сергій Борисюк.

Земельними питаннями кандидат на посаду керівника департаменту архітектури, містобудування та земельних ресурсів займається з 2008 року. За його словами, за цей час він на власні очі бачив всі схеми незаконного виділення землі, створення фіктивних підприємств та багато інших. Через це бюджет міста втрачає величезні кошти.

На новій посаді пан Борисюк не збирається звільнити всіх, а обіцяє змусити по-справжньому працювати теперішніх співробітників.

Нагадаємо, що новий мер Олександр Симчишин 17 грудня 2015 року звільнив Олексія Дьому з посади директора департаменту архітектури, містобудування та земельних ресурсів, а 29 січня 2016 року – Володимира Івашка з посади начальника управління комунального майна.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 41

 1. Знаю Борисюка. Дуже толковий. Правильний вибір

  • Абсолютна некомпетентні але дуже свої прєдані меру люди. Нічого шо нічого не вміють і не знають, головне на виборах працювали і будуть працювати щоб симчишину зберегти таке довгождане місце сидіти і царювати! Дуже бездарно царювати!

   • Людина яка працювала в кабміні не компетентна?

    • Люстратор, навіщо ти це пишеш? Хіба не бачиш, що є 2-3 дурні, які все, що про Симчишена паскудять. Їм байдуже, вони не вникають, не розбираються, просто гадять і поносять. Всі з одної айпі адреси. в усіх статтях. Це троляки дикі. Не звертай уваги, бо вони цього і хочуть. Місто за останні місяці почали жити, раныше просто гнило, з’явилася надія. Почалися зміни, І це повна правда.

     • А что, Богу молится на Симчишина?. Подяки писать как шелупонь сраколизная. Город жил и живет, хотя его всякая приезжая сволочь обыдлячивает как может

 2. “на власні очі бачив всі схеми незаконного виділення землі, створення фіктивних підприємств та багато інших. ” Не просто бачив, а брав активну участь в цьому, помінявши до десятка підприємств, цей кандидат встиг кругом прославитись…Не гідний кандидат!

  • шавновний хмельничан а скажіть будь-ласка в яких незаконних віділеннях землі приймав участь цей кандитдат, якщо землю виділяє міська рада ,пройшовши перевірку багатьох інстанцій , і скажіть буль ласка скільки ж він землі набрав собі і своїм родичам напевно він Вам відмовив у якійсь аферні операції , тому що він нічого не законного не робить , тому він для Вас негідний

   • Антон, йому байдуже, це троль, він повинен просто щось написати. Навіщо факти? Просто написав і роботу зробив.

  • Когда и где он был начальником штаба?

 3. Дніпропетровськ -брав,Львів-брав,Хмельницький-ще не брав! Малий і середній бізнес давно в задниці.В місті десятки звільнених приміщень,п.п. і м.п.припиняють свою діяльність+інфляція і девальвація гривні. Підніміть ставки за аренду як в інших областях і будете мати бюджет в Хмельницькому як в Базалії+безробіття.Симчишин ти стратег -економісти варяги це те що потрібно нашому місту.Вони тікатимуть різко-А ти???

  • Ну і кадри один краще другого. Новодон реформаторка велика. Гончарук нероба, тільки язиком ляпа. Мельничиха зриває свою необуздану злість на всіх кого баче. Бондаренко не понімає куди попав. Сабій вже не знає в яку шубу влізти, набралась і нічого не робить бо тупа. Ну і команда1

   • У Сабійки її чоловік заробляє, влаштували черговий дебош із криками “ганьба!” в Броварах, пропихаючи свої інтереси і милій вже на шубку заробив)

   • О чем вообще идет речь. Бондаренко и Трещов ставленики Коломойского. Во всяком случае, у них очень тесные связи с его окружением. Я бы сказал, даже дружеские. Бондаренко тесно дружит с Корбаном. А Денисенко и Куприя он собственно привел в Свободу (до их ухода в УКРОП).

    • Так что я бы на вашем месте только радовалася и надеялся, что присутсвие людей Коломойского хоть как-то улучшит этот город подпольных цеховиков и беспредельщиков.

 4. Свободівці розставляють своїх одно партійців.

 5. Популісти і піарщики ще й брехуни і окозамилювачі. Вранці повідомили, в пятницю ввечері зібрали щоб ніхто не прийшов. Сумно що така влада в Хмельницькому. Падіння продовжується.

 6. большинство украинцев – потомственные воры и место их – в клетке у Савченко…

 7. Не розумію . Кандидату на майно майже 40 років. Де тільки не був. І не привязався ні до чого, таких називають перекотиполе? Ніхто його не просив десь залишитись? Так не буває серед нормальних людей. Тоді в нього характер ніякий або зовсім хреновий. Людина завжди прикіпає душею до чогось та намагається зробити його кращим-щось своє та рідне. Він точно не буде наше місто любити, воно для нього-так переступив,забув,
  пішов далі…

 8. СПАСИБІ МАЙДАНУ ! САБІЙ з САБІЙКОЮ – ГУЦУЛЬСЬКі РАГУЛІ-ЗЛОДІЇ. СКОРОБОГАТИЙ з МАЛІНОВСЬКОЮ – ХАПУГИ.

 9. Ні стратегії ,ні тактики , ні команди за що голосували ? Жаль Хмельничан , тупі люди напевно, немає спеціалістів у місті , дуже жаль .Пішли на поводу у губошльопа.

 10. Трещов, ты ДЕБИЛ ??? Шо значит “переглянути” орендні ставки??? “У Хмельницькому орендні ставки на 20-30% нижчі, ніж в інших обласних центрах і їх необхідно переглянути.” Страна в ЖОПЕ, мы наполнители бюджета еле-еле вытягиваем бизнеса, плотим ПДФО и другие налоги. В этом году, мне производителю, подняли налог на аренду земли на 53% !!!!!!!!!!!!!!!!!! Городской бюджет, с введением децентрализации, мае надприбутки!!! Если вы нас будете и дальше нагинать, то мы вас просто сотрем. Не дай Бог ты подумаешь о повышении ставки аренды земли… Это в Днепре все налоги с алигархов, а у нас налоги с цеховиков и пахарей. Нам подняться на бунт шо два пальца (…) Так шо не быкуй, а думай. И шо это за понты “Терещов переконаний, що комунальне майно – це матеріальна база місцевого самоврядування” А шо ти падло думаешь лишь о том как наполнить бюджет, а не о том как рационально его использовать? Логика в чем? Назбирати як мога більше щоб більше вкрасти )))) Ні програми, ні напрямкив роботи. Бажання одне: чим більше надходжень, тим більше шансів вкрасти!!! МОЛОДЕЦЬ !!! Короче, Хмельничане люди особенные!!! СБУ жгли, и вас, если надо, спалим…

  • Зачем их палить)) Сморид будет стоять. Их лучше назад по селам отправить, агросектор развивать, на деле.

  • Серьойозно???? В Хмельництком самые мизерные ставки, которые можно только придумать. А город в заднице, потому что прожирают все такие халявщики. Даже при таком уровне стимулирования малого и среднего бизнесса местные “коммерсанты” почему-то все жалуются на сплошные убытки. Не умее вести бизнесс – велкам разнорабочим в Эпицентр, например. Толку больше будет.

 11. Добре, що хоч не Сашу Кривого. Мені коли сказали, що Кривий буде начальником упраління, мало з стула не впав. Це клоун ще той

 12. Якщо людина чесна то її “з’їдять” бо вона не вигідна бізнесменам. А пора вже вибрати керівника Департамента архітектури та містобудування , бо вже всі розслабились, А це достойний кандидат,

 13. Якщо людина чесна то її “з’їдять” бо вона не вигідна бізнесменам. А пора вже вибрати керівника Департамента архітектури та містобудування , бо вже всі розслабились, А це достойний кандидат,

  • Честность там не рассматривается в принципе. Ну по крайней мере такой как ты себе представляеш))

   Кто ходит вокруг золота тому к рукам золотая пыль прилипает. Хочет он этого или не хочет.

 14. Коломойша розставляє своїх людей і Хмельницькому. Спочатку Бондаренко, зараз Терещов. Не здивуюся, якщо завтра Корбана пришлють до нас губернатором. І не здивуюсь, що такі домовленості вже є між Пєтєю і Бєнєю.

  • Так радуйтесь, что Хмельницким Беня заинтересовался. Значит, есть у вас надежда на светлое будущее. И вы же учтите Бенечка не держит в своей команде лохов – только жесткие профи

 15. Незабаром під Пупсом ходити будемо. Крисатнік збільшується.

  • Хто такий пупс – не знаю. А ось те що під Коломойшею будемо ходити за допомогою Бондаренка і Терещов – це факт

   • Не пишите ерунды. Бондаренко – человек Бурбака – друга Сени, руководителя фракции Народного Фронта. Он у него был заместителем, когда он был министром. Таким образом Кролик, рейтинг которого приблизился к нулю, пытается сохранить хоть какое-то своё влияние в регионах с помощью людей своих черновицких друзей.

    • Что за бред? Ви еще скажите, что Бондаренко в Своботе по квоте Бурбака. Если следовать вашей логике, например агроминист от Свободы Швайка работавший при Яценюке – креатура Сени получается? Ну, смешно же! Не тупите, Бондаренко и Трещов ставились Коломойским контролировать потоки. Какой Бурбак? Сравнил Коломойского с Бурбаком. Нафига тот Бурбак Бондаренку сдался.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.