Затриманого майора на хабарі 34 тис. грн взяли під варту на два місяці

Хмельницький міськрайонний суд 17 березня задовольнив клопотання військової прокуратури Хмельницького гарнізону Західного регіону України та обрав начальнику відділу зберігання військової частини майору І. запобіжний захід у вигляді тримання під вартою строком на 60 діб з визначенням застави в розмірі 290 тис грн.

За даними прес-служби військової прокуратури Західного регіону України, 14 березня слідчі військової прокуратури Хмельницького гарнізону за матеріалами оперативних працівників Управління внутрішньої безпеки СБУ та Управління захисту економіки в Хмельницькій області Національної поліції України затримали під час одержання неправомірної вигоди начальником відділу зберігання військової частини.

Грошові кошти в розмірі 34 тис грн офіцер вимагав від солдата цієї військової частини за неповідомлення у правоохоронні органи про нібито викрадення останнім військового майна – 2-х авіаційних блоків та за вирішення питання щодо списання нібито викраденого майна з обліку військової частини.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.