У Теофіполі відкриють філію Тернопільського університету

Вчора в Теофіполі відбулася нарада з питання можливості відкриття філії (коледжу) Тернопільського національного економічного університету на базі місцевого професійного аграрного-промислового ліцею. Про це повідомив сайт РДА.

Відкриття філії вишу зацікавило й очільників інших районів: у нараді взяли участь перший заступник голови Теофіпольської РДА Петро Вільшинський, голова районної ради Андрій Петринюк,  голова Білогірської РДА Роман Муляр, голова Білогірської районної ради Василь Мельник, начальники відділів освіти Теофіполя, Білогір’я, Ізяслава, депутати районної та обласної рад, директори шкіл, ліцею, працівники відділів освіти, структурних підрозділів райдержадміністрації, установ району.

Представники Тернопільського національного економічного університету розповіли про переваги та перспективи навчання студентів за заочною та контрактною формами навчання у коледжі.

У ході наради учасники розглянули та обговорили питання про подальше функціонування коледжу, зміст освітніх реформ, пріоритети і напрями реалізації освітньої політики в умовах децентралізації влади в Україні. Посадовці більш детально зупинилися на змінах реорганізації у найближчий час. Було обговорено способи фінансування, терміни навчання, структуру викладацького складу коледжу, підготовку вступників.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.