На Хмельниччині учасникам АТО надано дозволів на розробку проектів землеустрою для відведення землі площею майже 7 тис. га

Головне управління Держгеокадастру у Хмельницькій області надало 4434 учасникам АТО дозволи на розроблення проектів землеустрою для відведення землі загальною площею 6890 гектарів.

Відповідна інформація розміщена на сайті ГУ Держгеокадастру області.

Учасники АТО планують використовувати 3778 ділянок площею 6799,93 га для ведення особистого селянського господарства. Для садівництва відведуть 656 ділянок загальною площею 91,67 гектара.

Наразі фактично у власність отримали ділянки 1122 військовослужбовця. Військові завершили процедуру оформлення землі та отримали у розпорядження ділянки загальною площею 1779,52 гектара.

Загалом, на Хмельниччині 4759 учасників АТО виявили бажання отримати земельні ділянки.

Довідково.  Надання у власність земельних ділянок учасникам АТО здійснюється у порядку, визначеному статтею 118 Земельного кодексу України, за умови, що такий громадянин не скористався своїм правом на безоплатне отримання у власність земельної ділянки відповідного цільового призначення та надав документ, який посвідчує його участь в АТО.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Один коментар

  1. РЕВКО ОПУСТИВСЯ ДО ТАКОГО,ЩО БЕРЕ ХАБАРІ І В УЧУСНИКІВ АТО….

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.