У Кам’янці-Подільському попрощались із загиблим в зоні АТО земляком

Сьогодні у Кам’янець-Подільському міському Будинку офіцерів відбулось прощання із загиблим в зоні АТО кам’янчанином Андрієм Кухарем. Близько сотні містян прийшли із квітами та вінками провести в останню путь земляка.

1

Віддати шану військовому приїхати також бойові побратими загиблого та ліцеїсти Кам’янець-Подільського ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою, де навчався Андрій Кухар.

На вулиці біля Будинку офіцерів кам’янчани зустрічали тіло Героя стоячи на колінах. Після процесії капітана ЗСУ повезли у рідне село Кугаївці, Чемеровецького району, де завтра його поховають.

Нагадаємо, що заступник командира військової частини А 3479 з озброєння Андрій Кухар загинув 14 березня  біля села Покровське (Донецька область) . 27 травня 2015 року після чергового повернення зі Сходу країни був нагороджений відзнакою Кам’янець-Подільської міської ради «За заслуги перед міською громадою». В рамках планової ротації капітан Андрій Кухар востаннє відправився в зону АТО наприкінці лютого цього року.

Без батька залишилась трирічна донька та маленький син.

 

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.