Аграрії змусили Комітет ВРУ підтримати їній законопроект

Багатогодинним мітингом на підтримку свого законопроекту щодо оподаткування сільгоспвиробників аграрії змусили податковий комітет ВР його розглянути. За словами учасників, згаданий законопроект (3851-1) є консолідованим баченням аграріїв щодо податкової реформи.

Нагадаємо, два дні поспіль аграрії пікетують урядові будівлі з вимогою прискорити розгляд законопроекту. Зволікання із внесенням цього документа на розгляд парламенту, на переконання мітингувальників, залишить Україну без молока та м’яса власного виробництва та спровокує зростання цін на основні продукти харчування на 40-60%.

«Ніде у світі сільське господарство не працює на загальній системі оподаткування. Уряди всіх країн розуміють, що продукти харчування повинні бути доступними і різними шляхами їх здешевлюють. Наш уряд сьогодні піднімає податки. Завтра хоче продати землю, а хто її купить? Це точно будуть не українці – ми просто продамо свою державу», – говорить депутат облради, білогірський аграрій Сергій Іващук.

Аграрії переконані, що ресурси для збалансування бюджету в Україні достатньо, і перш за все потрібно усунути корупційні схеми, а не вбивати галузь, яка годує країну.

Перший крок до порозуміння зроблено. Комітет з питань податкової та митної політики підтримав повернення спец режиму. Тепер черга за парламентом.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.