У Хмельницькому пропонують реєструвати автомобілі без розмитнення

В Україні з’явилася ще одна організація, яка пропонує зареєструвати автомобілі без митних виплат і бюрократичних зволікань – такі функції взяла на себе самопроголошена Територіальна громада міста Хмельницький.

З 10 березня вона вже видає так звані народні реєстраційні знаки на автомашини і техпаспорта, повідомляє сайт «Авто-центр».

«Ті власники машин, які захочуть приєднатися до громади і поставити до нас на облік авто, повинні зняти транспорт з державної реєстрації в МРЕВ, потім отримати у нас техпаспорт і номера. Звичайно, впевнений, що будуть тертя з поліцією і МРЕВ, але за законом громада теж може займатися такою діяльністю, – говорить автоперевізник і керуючий «Народавтотрансом» Олександр Шкварук.

За його словами, нові «народні» номера зовсім не вплинуть на його взаємини з дорожньої інспекцією поліції: «Якщо володар народних номерів здійснює ДТП або порушує ПДР – він відповідає за це, як всі інші автомобілісти – на загальних підставах. Різниця лише в тому, що копії реєстрацій «громадських» автомобільних номерів і техпаспортів ми передамо поліції. І номери наші будуть в їх базі. Зате ми йдемо від поборів МРЕВ і дорожніх зборів, які йдуть не на ремонт доріг або вдосконалення комп’ютерного обліку в МРЕВ, а на утримання армії бюрократів-нероб в цих відомствах », стверджує Олександр Шкварук.

Нагадаємо, що реєструвати автомобілі без розмитнення і видавати на них самопроголошені номера і техпаспорта на початку січня пропонувала водіям і Львівська територіальна громада. На цю ініціативу негайно відреагувало МВС України – офіційно роз’яснивши всім автомобілістам, що подібна пропозиція протизаконно і загрожує його ініціаторам кримінальною відповідальністю, а тим, хто ним скористався – адміністративної. Нескладно припустити, що аналогічні заходи чекають і Хмельницьку громаду, яка зайнялася самовільної реєстрацією транспорту.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 4

  1. А який ідіот реєструватиме в цих самозванців транспортний засіб? Тут цікаво тільки одне – до яких пір мовчатиме СБУ? Невже в СБУ не розуміють, що ці ідіоти, по суті, займаються створенням паралельних владних структур?

  2. Логіка в принципі є….. якщо держава не допомагає людям і зараз розмитими авто коштує більше вартості самого авто плюс бюрократична тяганина із документами і ті самі хабарники що були в мрео залишились на своїх посадах … і за наші податки отримують зп до червонія на місяць а ти і більше…

  3. Офіційне розмитнення авто в Хмельницькому за пільговими ставками акцизного збору. Досвід роботи – 18 років
    avtotrade.km.ua

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.