З квітня на Хмельниччині препарати інсуліну будуть відпускатись за пільговими рецептами виключно через аптечні заклади

З 1 квітня цього року препарати інсуліну будуть відпускатись за пільговими рецептами виключно через аптечні заклади. При цьому припиняється залучення лікувальних закладів до видачі препаратів інсуліну.

Відпуск лікарських засобів буде здійснюватися суб’єктами господарювання, перелік яких визначається структурними підрозділами з питань охорони здоров’я місцевих органів влади або розпорядниками коштів місцевих бюджетів, на рівних умовах, згідно укладених договорів.

Для того щоб прийняти участь у проекті необхідно мати ліцензію на роздрібну торгівлю лікарськими засобами, провадження господарської діяльності в межах даної області та бажання здійснювати відпуск препаратів інсуліну.

Уже після запровадження пілотного проекту державного регулювання цін на препарати інсуліну, керівники аптек звертатимуться до структурних підрозділів з питань охорони здоров’я місцевих органів влади для укладання відповідних договорів з розпорядником бюджетних коштів та отримання доступу до реєстру пацієнтів, які потребують інсулінотерапії.

Надалі аптеки будуть здійснювати закупівлю препаратів інсуліну за власні кошти, відпускати препарати інсуліну пацієнтам за рецептами згідно з реєстром та подавати відповідні документи на відшкодування коштів до структурних підрозділів з питань охорони здоров’я місцевих органів влади.

Отримувати відповідні відшкодування будуть протягом 15 днів з дня отримання розпорядником коштів звіту.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Один коментар

  1. Скакали майдануті, а страждати будемо ми. Електрика, газ, інсулін …. Та повиздихали б…

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.