Допомога офіцерам-прикордонникам напередодні випуску

Другий рік поспіль від народного депутата Сергія Лабазюка у НАДПСУ  провели акцію, яка спрямована на допомогу прикордонникам в подальшій їх службі.

10 березня помічники парламентаря навідалися до стін академії з приємною місією. Там цьогорічним випускникам виручили комплекти термобілизни. Самі ж молоді прикордонники кажуть, такому подарунку раді, адже куди закине їх служба в подальшому, і при яких умовах проходитимуть службу – не відомо.

1

«Сьогодні мені приємно знаходитися у вас із такою місією, переконаний, що ці подарунки вам пригодяться в подальшому, адже в свій час і сам відчув усі перипетії прикордонної служби », – зазначив в промові помічник народного депутата Сергій Ковальчук.

Нагадаємо, що така акція проводиться вже другий рік поспіль. Проте на цьому співпраця між цим навчальним закладом і нардепом не завершується. За час проведення АТО  від фонду Сергія Лабазюка надавалося різноманітне обладнання, бронежилети та спецодяг.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 2

  1. Краще б 16 січня 2014 року головою думав, а не руками голосував. Тепер це чмо хоче выдбілитись показухою і заказухою. Не вийде. Люди знають ким воно є насправді.

  2. А де плашка PR?

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.